Alte știri din fotbal
Încă un proces pentru Adrian Mititelu: „L-au distrus ca să nu-mi dea banii! Comportament urât”
0
FCSB - Petrolul, primul meci de la „divorțul” de Mirel Rădoi » Echipe probabile și cine va fi pe banca roș-albaștrilor
2
Hermannstadt - Csikszereda, în etapa #6 din play-out
0
Gabi Balint, reacție aprigă după plecarea lui Mirel Rădoi: „Totul a fost un amatorism incredibil”
0
Știri din fotbal internațional
Secretarul de Stat al lui Donald Trump, anunț de ultimă oră despre Iran
0
Ligile ar putea organiza un meci pe sezon în străinătate, conform noilor propuneri FIFA
0
Probleme pentru Radu Drăgușin? » Tottenham, acord de principiu cu fundașul revelației din premier League
0
UEFA a făcut anunțul » Suspendare drastică pentru Prestianni, după conflictul cu Vinicius
2
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
Bancherul putred de bogat care a devenit arhitectul Europei moderne. Era un ...
Adevărul
„Uitați-vă la el, e și o mână divină” » Poveștile emoționante ale oamenilor ...
GSP SPECIAL
Petrom a rămas fără motorină în unele benzinării, în urma prețurilor mai ...
Libertatea
Dah..nu avem nici o sansa cu apararea asta!Vreo 3 pe acolo sunt habarniisti,asa ca sa nu ne mire o noua umilinta..ideal ar fi sa se miste si atacul nostru sa reusim macar 1 gol in deplasare,mai e mult de lucru si transferurile au venit tarziu,sa vedem per ansamblu cat vor ajuta pe Dinamo..
Uitati-va si voi ce mi-au mazilit astia comentul, nu se mai intelege nimic. Bravo !
Ce echipa are pandurii pfffffffff....ii rupe pe dinamo...3=0 scurt
In sfarsit,meciuri oficiale....
inia apare doar inia ?
Gasit sac_rosu cu inia M in zona Garii de Nord, pierzatorul il poate recupera de la obiecte pierdute din incinta !
Bai fratilor, Duracell asta e imuabil si inamovibil de zici ca-i ...avocatul poporului!
Chiar vreau sa sper ca Durimel nu o sa apara inn formula de strat....
Eu chiar nu cred ca va incepe cu durimel sau cu nedelcearu titulari, teja a spus ieri la conferinta de presa de dinaintea acestui meci ( care a fost transmisa si de S.P.O.R.T.R.OOO ca vor fi multe multe surprize in primu 11, deci nu ar fi exclus ca formatia sa arate in felul urmator: Farnolle-Fai-Machado-Bunoza-Serginho-N.Grigore-B.Mansaly-V.Lazar-G.Grozav-M.Alexe si KAMIL BILINSKI eu zic ca asta ar fi echipa care ne-ar aduce victoria diseara !!!
da si mai bine ca i-am lasat, pe mine unu nu m-au convins, sau dovedit a fi tot acceleasi epave care au fost, o sa vezi diseara ce mare scula de bascula e cordos asta, stai sa vezi cum va juca la pandurii, cat despre durimel, nu i sa facut loc nimanui, dar se mai asteapta transferul lui marc si dupaia il vom da afara, stanciu a spus ca va mai urma o reziliere de contract dar se asteapta transferul lui marc ca deja bunoza e la noi si a si semnat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.