Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
care datorii ma boule ?ti-am mai zis :toate datoriile lui Dinamo erau de 4 milioane E si dupa insolventa au ramas 8000 mii E.Daca vrei sa preiei un club ca Dinamo (traditie ,performante,de la infiiintare se bate numai pentru titlu) si nu esti in stare sa platesti nici 4 mil.E ,inseamna ca esti un IMPOSTOR.Faptul ca le da (prin femeia de serviciu de la rin) cate o shaorma la unii postaci de pe aici,nu inseamna ca poate pacali marea masa de suporteri dinamovisti.
Grigore trebuia scos de la pauza,nu mai are suflu si a jucat ultimele 20 min,aproape libero si a gresit capital la golul 3..
Hmm,demitere acum...!?NU cred ca este o masura care sa aduca schimbari spectaculoase in bine pe termen mediu,eu l-as mai lasa minim 3 etape ca sa-si demonstreze (in)competenta si dupa accea as concluziona ...Dar hai sa nu ne ascundem,sa recunoastem ca lotul are carente,se fac greseli meci de meci,iar infrangerile sunt mai mult rodul acestor ,,balbe''personale,decat meritelor adversarelor..si-n meciul de aseara ii putem nominalize pe Fai,la golul 1 dar si anterior,a fost catastrofal,apoi pe Nedelcearu care NU stie sa arunce de la margine,in jumatatea adversa,arbitrul da aruncare pentru panturi si pe contraatac rapid se inscribe..si nu in ultimul rand Grigore care trebuia scos de la pauza,
de parca mou a jucat fotbal :)
nu, revine in actualitate lozinca de dupa revolutie....ati prostit poporul, cu televizorul :) numai ca acum e cu....internetul.:)...autorul articolului e unul vranceanu frate siamez cu apostol, autori de interviuri imaginare si articole sa atraga( prosteasca) ...poporul :)
Mihai Teja (n. 22 septembrie 1978, București) este un antrenor de fotbal român, în prezent principal la echipa Dinamo București. S-a retras din cariera de jucător la vârsta de 18 ani, când juca pe postul de mijlocaș central defensiv la juniorii Stelei,[1] din cauza sindromului Wolff-Parkinson-White.[2] După retragere a antrenat grupa de 6-7 ani a juniorilor lui Dinamo, urmând să se reprofileze în postul de preparator fizic, pentru care a urmat cursurile centrului Coverciano.[2] A mai antrenat, din postura de antrenor secund, pe FC Steaua București, Petrolul Ploiești, Astra Ploiești și Standard Liège.[3] Halal dirijor, s-a retras din fotbal la varsta de 18 ani ,si vreti sa fie mare antrenor
AS MERGE LA MECIURI NUMAI SA-I POT INJURA IN FATA PE DOBITOCII CARE STAU PE BANCA SI IN CONDUCERE(EXCLUS DANCIU),SAU NUMAI SA RAD DE EI.MA UIT LA DINAMO LA MECIURI SI AM IMPRESIA CA VAD SCENE DINTR-O PIESA DE TEATRU CU UMOR NEGRU,UMOR MASOCHIST,CU NISTE ACTORI PROSTI SI INCULTI.
Intra acum cu propaganda și Avocatul Fara Procese, momentan este în ședință de brainstorming cu Anghelache. :)))))))) Ideea este ca suporterii sa găsească orice Acar Păun mai puțin pe falitul Neghiniță. CU TROMPETE ADUSE GRATIS DE UN PATRON FALIT, DINAMO NU ÎȘI VA REVENI NEVER EVER.
Grigoras cel mai tare din oras !
Degeaba dai vina pe dirijor daca n-ai instrumentisti. :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.