Comentarii (26)
plischi
plischi  •  12 Aprilie 2016, 14:32

in partida de cupa vom afla care din cele doua trupe are banca de rezerva mai consistenta.

nea_vanea.60
nea_vanea.60  •  12 Aprilie 2016, 14:11

n-au curaj sa-l bage pe marica, poate in campionat

stelbz
stelbz  •  12 Aprilie 2016, 14:02
Postat de blacksun_14 pe 12 Aprilie 2016, 13:55

cand il vad pe acest chipciu in echipa titularilor imi vine sa vars.Cat mai trebuie sa suportam acest pseudo fotbalist ordinar pe teren?De ce trebuie sa joace 90 de minute degeaba?Care sunt criteriile pentru care joaca meci de meci titular?Doar pentru ca are salariu mare si trebuie ciobi sa-si scoata niste bani pe el?Nici 100 de mii de euro nu valoreaza in acest moment chipciu...ne costa in schimb puncte fiind nevoiti meci de meci sa jucam in 10

Am aceeasi parere. In plus, cu Astra, sambata, cred ca totul va depinde de inscrierea unui gol victorios. De ce ? Sunt convins ca Sumudica va adopta tactica lui Rednic, a unui joc inchis, cu accent pe aparare supraaglomerata si contraatac cu Alibec s.a.; lor le convine si egalitate. S-a vazut ca Steaua inscrie goluri extrem de greu in fata unor aparari care inchid jocul cu 6-8 jucatori in fata careului de 16....

blacksun_14
blacksun_14  •  12 Aprilie 2016, 13:55

hector13
hector13  •  12 Aprilie 2016, 13:48
Postat de ray51 pe 12 Aprilie 2016, 13:37

In Cupa Ligii rezultatul final va fi de partea FCSB-ului, fapt ce-l va incurca vadit pe Reghe cel supervizat de Becali-antrenorul. Sa vezi comedie !

Da...sunt de acord.Din Cupa Ligii si eu cred ca ii scoatem. Sambata insa......e cu totul o alta poveste,,,,,