Alte știri din fotbal
De ce a fost devansat meciul Universității Craiova cu Oțelul
0
Avertisment înainte de U Cluj - UTA Arad: „Nu ne permitem să-i dăm nici măcar un metru de libertate”
0
„Jucătorii mei vor fi mari vedete în România!” » Discurs cum rar vezi în Superligă: „Vreau să-i ajut să câștige bani! Vă dau un exemplu”
0
Jucătorii cad pe capete la UTA, iar Mihalcea cere transferuri de urgență
0
Știri din fotbal internațional
Meciuri din Liga Campionilor pe Stamford Bridge? Echipa care vrea să joace în „casa” lui Chelsea
0
Chelsea ajunge și la vânzări peste 200 de milioane € » Îl transferă pe Pedro Neto, dar nu-l dă la Manchester City
0
Tony Strata, decisiv în duelul cu Sporting » Meci nebun cu 5 goluri
0
Secretul transferului lui Spence: „E în Top 3 din Premier League și Chivu dorește să importe modelul în Serie A!”
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
0
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Donald Trump amenință că va declara strâmtoarea Ormuz „teritoriu american”
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Locul pe unde au trecut regii României a ajuns o haltă aproape pustie și ...
Libertatea
Voi sunteți frustrații InterNet-ului și ai vieții. Visați la regi și cînd colo voi sunteți niște staliniști bășiți cărora le trebuie să tragă pe nas pentru că nu pot accepta adevărul. Nu-i așa aurolace?
Ăla errai tu șogore.... o faci pe prostul , știu că nu ești chiar așa prost cum vrei să pari dar dă bine la tastatură.
chestia este ,ca voi va simtiti ofticati,voi dati reply la orice ,fiindca suferiti rau rapidisti prosti si comunisti ,lumea trebuie sa stie adevarul adevarat,nu minciunile spuse de corsicanu
e postac platit ,e sustinator al rapidului,fan de tastatura,oricum u cluj e o echipa curata,dar saraca ,cu vreo 300 de fani care isi sustin echipa meci de meci si atat,o echipa mitica pt steaua
Nu , TU nu ai habar pe ce lume trăiești. Eu mă duc pe stdioane din 1972 și RAPIDUL și Craiova umpleau stadioanele , Rapidul DE CÎND SA ÎNFIINȚAT. La voi nu veneau spectatori nici în A , nici cu soldații aduși cu japca , nici pe SFERT cît se duceau la rapid în divizia B.... nu mai vorbesc de A... Ăia se duceau cîte 2-3 mii în deplasări prin Turnu Măgurele , Cîmpina..... ăia aveau galerie de galerie de cînd sunt... voi nici în ziua de azi. În anii 60-70-80 și Dinamo era mai populară ca voi. Voi aveți privitori de circumstanță , oameni care dacă Steaua ar trece prin 10% prin ce a trecut Rapidul , s-ar desființa băi băiatule. Bineînțeles că dacă întrebi 100 de oameni pe stradă cu cine țin or să-ți spună Steaua , pentru că de Streaua se vorbește peste tot , oamenii îl văd pe sticlă pe Becali , se face propagandă Stelei și se repetă la nesfîrșit că este cea mai galonată echipă..... DAR acei suporteri de circumstanță , dacă se întîmplă ceva și echipa momentului este Craiova , sau Dinamo , sau rapid.... migrează la ei.... acei fani ai voștriii pentru cupe și flori , 99% din ei nu știu să-ți spună nici JUMĂTATE din echipa Stelei.... dar ei țin cu Steaua. Să fie la voi acolo. Voi NU aveți fani. Fani are Rapidul , UCluj , Dinamo , Petrolul... de parcă tu nu știai asta....dar așa vă place vouă să-i dați înainte cu balivernele.
bine zis! sfanta steaua! spre deosebire de sfanta steaua, rapidul inca traieste! fie vorba intre noi, care steaua sunteti voi? steaua a murit! traiasca fecesepe! pentru sfanta steaua trebuie sa faceti pomana de 3 ani! hai... oftica placuta!
Acum avem rivalitate si cu *** Cluj? :)))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ramai o nulitate ,nu compara sfanta Steaua cu defunca rapid,o echipa plina de datorii ,vezi 20 milioane de euro,infiintata de comunisti ginzer,cautati pe google si pune mana pe o carte ,prostule,postac p latit sa scrie minciuni! suferi rau de tot leninistule
Ha , ha.... stelist prostănac și fără minte. Vorbe *** de stelisto-comunisto-stalinist. Steaua- prima echipă comunistă. Dacă nu punea Stalin mîna pe Romînia voi nici nu ați fi existat bă săracilor în zilele noastre , iar tu , dacă ai fi fost din București SIGUR ai fi fost rapidist.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.