Alte știri din fotbal
Prima decizie majoră a lui Nuno Campos la Dinamo: schimbă sistemul impus de Zeljko Kopic!
1
Noul fundaș dreapta al FCSB-ului? Francezii i-au anunțat transferul
3
A reziliat cu echipa din Superliga și a fost prezentat în Liga 2
1
Scrisoare deschisă la despărțirea de Dinamo: „Sunt fericit și mândru”
1
Știri din fotbal internațional
Atenție, Chivu! Galatasaray a pus pe radar încă un star al lui Inter: „Aș putea să-l aduc la Istanbul dacă vreți”
0
Real Madrid a cerut la UEFA ca trofeele Barcelonei să fie retrase!
0
„Timp de trei săptămâni” » Lamine Yamal promite o schimbare de look inedită
0
Un jucător complet necunoscut prezent la Mondialul 2026 a devenit brusc vedetă pe net
0
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
7
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
7
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Culisele celui mai costisitor caz de malpraxis din România: Medicul Natalia ...
Libertatea
Cum a revenit Victoria’s Secret în prim plan: pariul pe „sexy” și ...
Adevărul
„Cum spun italienii...” » Sportiva de la Consulat a folosit o expresie ...
GSP SPECIAL
Lista miniștrilor lui Eugen Tomac. Cinci nume confirmate și două surprize, ...
Libertatea
"6 etape a fost oprit de la delegări Radu Petrescu după Steaua - Ceahlăul (2-1), în prima etapă a campionatului trecut, cînd n-a acordat două penalty-uri, cîte unul pentru fiecare echipa" clar a avantajat Steaua!!!!>??????? "
e Steaua-Astra sau FCsb-Astra pana la urma?
TziganelaNiculae pune presiune pe arbitrii!
asa e ca nici maica-yta cu taica-tu nu s rude?!? mergand pe acelasi principiu! sau rudele prin alianta nu se pun la socoteala?
mda, paranoia unora atinge paroxismul, la fel si "tembelia" lui lazar, pentru care relatia nas-fin e una de rudenie!
Credeam ca joaca FCSB cu Astra ... nu inteleg aceasta suparare ...:))
bricheta isi face din datoria ! Tara de lasi si prostovani , ar trebui boicotat campionatul , sa joace doar fcKKts , trecutul constanta/chiajna/voluntari ,sageata , iasi si ionut chirila !
ar trebui boicotat acest campionat, sa ramana doar steaua, dar sa stiti ca caderea de sus doare mai rau.
Nu inteleg de ce se supara.... nu stau toti jucatorii Astrei tot in Bucuresti??? Ei tot o echipa bucuresteana sunt de fapt :)). Acum sa fim seriosi, in Romania unii sunt obsedati de conspiratii, sunt convins ca s-au facut manevre ca sa treaca Steaua in finala Cupei Ligii :)))))) o competitie, inutila, in care nu se dau decat firmituri in bani, care nu te califica in cupele europene si care de fapt nici macar nu se enumera in palmares.
evident ca nu e normal. sa faca recuzare oficiala.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.