FOTBAL » CUPA LIGII » RAPID - CS U CRAIOVA, AZI, ORA 18:00, ÎN DIRECT PE LOOK PLUS, LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Echipe la Turcia - România: GSP a avut dreptate! Așa va juca Lucescu diseară!
35
Fost oficial al lui Beșiktaș: „Am plâns de bucurie, apoi mi-a fost frică, după acel gol al lui Hagi!”. I-a fost recomandat Ianis pentru un transfer
0
Arena lui Beșiktaș e „casa” Teodorei Meluță » Sfaturi utile pentru fanii români: „Atenție la transport!”
0
Ionuț Rada îi cunoaște secretele amicului Calhanoglu și le dă sfaturi „tricolorilor”: „Să aibă un cod de comunicare. Nu se vor auzi în vacarm”
0
Știri din fotbal internațional
Îngrijorarea în privința lui Jamal Musiala! » Pierde Mondialul 2026?!
0
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
tot asa de bine poti sustine extensiv ,cfr craiova,etc.leii sunt unici in felul lor.nu vom accepta niciodata modelul de la Timisoara.CSU este un sat cu 50 de suporteri si fotbalul romanesc nu va progresa niciodata cu satele politice inventate de la centru..
sper sa se joace , forza Stiinta
Pai de ce sa mai puna garduri,cand suporterii de acolo zboara???Cel mai bine sa se intoarca la origini,in Pakistan,ca pasarile migratoare....
Iar incepeti cu mafii si alte prostii de genul asta ? CS U nu este Universitatea Craiova dar acea echipa nici nu va mai exista pana cand nu se vor unii toti suporterii din Craiova asa cum au facut cei de la Petrolul. Apropo isi mai aduce cineva aminte de Petrolul '52 sau CSM Ploiesti acum ? Problema mare in Craiova este ca multi stau si ataca echipa asta care este doar un Club Sportiv dar care pentru mine acum reprezinta mult mai bine fotbalul Craiovean decat a facut-o FC Mititelu. Mititelu a avut nenumarate variante iar daca acea mafie ar exista cu adevarat crede-ma ca-l faceau pana acum dar din pacate se pare ca nimeni nu are ce sa-i faca "nebunului".
Foarte corect !! mi-e rusine ca in Moldova sunt multi cretini care se lasa prostiti de o galeata si o punga de faina pt a vota CIUMA ROSIE !!!!!!!!!!!!!!!!!
tiganzii rapidisti nu aveau ce sa caute in liga intai..eu am spus asta inca de la inceput!n-o sa termine campionatul la cat de falimentari sunt
ai inceput sa vii de acasa PSD trebuie EXTERMINAT din ROMANIA
nePISAM pe mititelu,dar asta nu inseamna acum sa sutinem o echipa a PSD-ului.EU AM SUSTINUT ACEST PROIECT gandit de Badita,dar pana mi-am dat seama ca toata mafia PSD DIN CRAIOVA SI BUCURESTI AU ACAPARAT ACEST PROIECT.sper ca odata ce Piturca va castiga drepturile defunctei Universitatii Craiova sa pornim la un nou drum de acolo de unde am ramas ;liga a 2-a.avem tot dreptul ,mult mai mult drept decat o echipa ca CSU CRAIOVA PSD sa pornim din liga a 2-a
ai vorbit cand mai bine taceai rapidul echipa infiintata de comunisti evrei dupa modelul rusesc locomotiv moscova
unii joaca fraudulos din 1947 in prima liga. ce rost mai are sa vorbim de csu si rapid.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.