Alte știri din fotbal
A intrat în gura lui Bogdan Stelea, după Slovacia - România: „Nu poți să faci asta” + „Nu avem valoare, să recunoaștem!”
0
Ciprian Marica, disperat de rezultatele naționalei: „Asta e singura speranță! Uitați-vă ce face Bosnia”
0
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
Știri din fotbal internațional
Gennaro Gattuso, pus la pământ de rușinile suferite de Italia: „Suntem devastați! Dacă mi-ați înfige un pumnal...”
0
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două naționale calificate în această dimineață
0
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Super,super ,super ãsta e spiritul de equipa asta inseamna un grup unit bravoo super hai Dinamo.
Agramatule, ia de aici: FRUSTRÁ, frustrez, vb. I. Tranz. A lipsi pe cineva (în special statul sau o instituție a lui) de un drept sau de un bun; a păgubi; p. ext. a înșela. – Din fr. frustrer, lat. frustrari. Te pricepi la limba romana, ca dinamo la fotbal. (IOC!)
CE REVENIRE MITOCANULE? UN BLAT MIZERABIL INSEAMNA MIZERABIL ?PAI STEAUA MICTIONEAZA PE VOI DE UN DECENIU :)))))))))))))))))))) SUNTETI BATAIA DE JOC A STELEI TORTIONARILOR. HUOOOOOOOOOOOO FRUSTRATILOR CE SUNTETI .
Asa baieti fcsb-isti, srl-isti, bucurati-va pentru Dinamo, veniti cat mai multi , ca la voi nu mai aveti unde si pentru ce !!!!
Bai aschilopatuhule, daca acum faceti ca toate aratarile ca Dinamo abia si-a inceput revenirea, ce o sa mai faceti când o calca pe voi ca pe niste dude stricate ?
voi sunteti atat de limitati incat nu intelegeti ca ala e un video facut la cererea PCH'ului adica galeria echipei dinamo(cea mai frumoasa galerie din tara) cea ce voi nu aveti de ceva timp incoa(galerie) si normal ca nu aveti capacitatea sa intelegeti!!!! si pana la urma e bucuria dupa VICTORIA echipei intr-un meci eliminatoriu disputat in niste conditii execrabile
frustratule, 10 meciuri fara infrangere pentru o echipa pe care frustrati ca tine o vedea un play-out e o realizare. o victorie la targu jiu dupa 8 ani de asteptare o realizare. sa joci din ce in ce mai bine si sa existe liniste, unitate si o atmosfera destinsa in vestiar la o echipa in insolventa e o realizare. sa ai antrenor competent care sa faca transferuri bune fara bani e o realizare. sa planga frustratii dupa fiecare meci pe aici, asteptand infrangerea izbavitoare e o realizare. sa tastez 10 propozitii pana poti forma tu un gand nu e o realizare.
PRIVITI LA ACEST TORTIONAR BATRAN! ASTIA SUNT SUSTINATORII MIZERIEI DIN GROAPA DE GUNOI A BUCURESTILOR. HUOOOOOOOO MELTIENILOR....SECURISTILOR !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
HAI DINAMO
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.