Alte știri din fotbal
Singurul obiectiv al Universității Craiova la meciul cu Rapid
0
FC Hermannstadt - FC Voluntari, în prima manșă a barajului de promovare/menținere » Deschidere de scor
1
Aproape înțeles cu Rapid, Daniel Pancu s-a pozat cu fularul altei echipe » Sigur nu va antrena acolo
1
Golgheter de 1,92 metri, în negocieri pentru transferul în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Căpitanul lui Ajax a făcut scandal înainte de penalty-uri: „Suntem amatori?!” » Rivalul i-a dat dreptate
0
Direct în istorie » Primul fotbalist din La Liga campion și retrogradat în același sezon
0
Tottenham - Everton și West Ham - Leeds decid ultima retrogradată din Premier League » Drăgușin e rezervă
0
Chelsea îl vrea înapoi pe Thiago Silva » Rolul-surpriză pregătit pentru legenda braziliană
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
Volodimir Zelenski, după atacul rusesc din Ucraina: „Sunt chiar nebuni”. ...
Libertatea
Cum a ajuns industria auto europeană să lupte pentru supraviețuire. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Adrian Despot, solistul trupei Vița de Vie: „Scena e singurul loc unde sunt ...
Libertatea
Patrula unu Patrula de elita a politiei a pornit o razie prin canalele bucurestene unde au fost sesizati stelisti frustrati bibilica john palnie random inginerul ala de la fer reloaded parca si toti postacii platiti de prea maritul baci
Ho Ho Ho....Mary Christmas jiji! Tocană, tocană, tocană! Infatuarea, laudarosenia, persiflarea .....4-1 !
Penibilii romaniei! Penibiliii.. Huuu! Reghetonii manelari s-au facut de ras si azi.. :)))
*** ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nistor nu e jucator, cel putin nu la ce a aratat pana acum..adica o repriza acum si jumate de repriza la Medias...de cand a ajuns el la Dinamo. e FOARTE putin. are unele faze care sunt de gradinita, contre in superioritate numerica pe care nu stie sa le gestioneze..si multe altele. De sufletist pare sufletist, cam atat pana acum. Cand o lega si el 4-5 meciuri ca asta la rand abia atunci putem sa spunem ca PARE sa fie jucator. Rotariu e inca tanar si eu cred ca e cel mai talentat din echipa..dar nu se maturizeaza si rateaza foarte mult. Dintre toti la Rotariu chiar am asteptari sa devina jucator adevarat de fotbal..nu sa moara speranta. Nedelcearu usor usor in urcare. Nu e la nivelul lui Puljici sau Mevlija dar nici nu are experienta lor. Fatza de acum 2 ani evolutia pozitiva este evidenta si sper sa continue tot asa. Ar putea sa fie un model si un exemplu ca sa mai fie promovati si alti fundasi de-ai nostrii tineri: Popescu, Dudea, Olteanu...jucatori care cu un pic de incredere ii pot depasi pe aceste no-nameruri gen Romera, Marici, Cecarelli, Coliva.
*** cu acte , iesi, ca isi bat astia joc de tine , prostalaule.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Saracie tu erai .....*** ce te ascunzi ....stiam eu ca esti prostul internetului din racaciuni hahahajjaah
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.