Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Cum a fost posibilă distrugerea a două avioane rusești considerate de ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
fotbal club becali. asa a spus stapanul lor. aia din liga a IV-a mai au. sa se bata intai cu dinamo 2.
Aia de pe cer szolty...
moflea, ia o pauza ca te strange ,,cascheta''...
diferenta intre tine si crotalie este imensa ............tu esti un noname fara creier .....crotalie este unul dintre cei mai inteligenti useri de pe gsp ....nu toti prostii de la tzaraaaaa inteleg glumele lui ...apropo ai masina de spalat in casa sau la Rau ???
Care Steaua,ma? Aia din liga a IV-a, a V-a?
GSP: Erata-Dinamo-FCSB:)))
Cu otravă ai încercat ? Tu chinui rău de tot pe lumea asta bai băiatule !
Exact asta am observat si eu. Probabil asteapta sa le dea voie becali sa treaca la denumirea fcsb in ziar...
Daca dl Becali are chef sa-si boteze echipa Real Madrid gazeta sporturilor va scrie articole cum ca diseara e derbyul Dinamo-Real Madrid?
Inca o data Gazeta dovedeste ca este sponsorizata de machedonul din Pipera. In primul rand nu am vazut nici un articol pe gsp despre hotararea curtii da apel prin care echipa domnului dim Pipera nu mai are voie sa se numeasca Steaua (sub nici o combinatie de cuvinte). In al doilea rand, desi cunoasteti hotararea instantei continuati sa scrieti articole cum ca Dinamo va juca diseara cu Straua. Ori e dezinformare, ori e mita.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.