Alte știri din fotbal
Șocant scandal! Doi fotbaliști de la Poli Timișoara, acuzați că au snopit în bătaie un tânăr de 19 ani: „Huliganii mi-au nenorocit copilul! Parul cu care l-au lovit e plin de sângele lui”
0
Primul antrenor al lui Matei Popa dezvăluie profilul portarului care va debuta la FCSB: „Nu știe ce sunt emoțiile!” » Capitolul la care îl surclasează pe Târnovanu
0
Mihai Toma a vorbit despre presiunea de a juca la FCSB: „În 2-3 luni e posibil să nu mai știe nimeni de tine”
0
Farul - Universitatea Craiova, etapa 24 din Superliga » Echipele de start
8
Știri din fotbal internațional
Starul lui Real Madrid s-a accidentat cu Rayo și a ieșit în minutul 9
0
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » Cu Andrei Rațiu titular, oaspeții egalează pe Bernabeu
0
Tottenham - Manchester City, atracția zilei în Premier League » Drăgușin e apt de joc
0
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Contra nu s-a facut de ras in Spania iar Getafe a luat 1 milion cand l-a vandut in China (suma frumoasa pt un antrenor). Regheblat a luat un sut in posterior de la niste camilari. Cam asta e comparatia reala intre cei doi, iar rezultatul din seara asta se inscrie in aceeasi linie.
E necesar un soc la echipa....sa-i prelungeasca contractul lui reghe pana in 2020 ar fi un soc zdravan.
Unii au fost degeaba la meci au sperat ca vor primi iar pelerine rosii si albe. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
Acum pe bune, cum era sa nu castige de martisor o echipa care are culorile rosu si alb? Ar fi fost de-a dreptul nefiresc ==))
Alibec s-a adaptat repede la echipa lui nea Gigi care e om bun este avantajat de faptul ca nici Astra nu avea suporteri si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
Ar fi culmea sa pierdem si marca becalifera. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
Cine n-are chef de comentariul ultrabecalist de la digi sa comute pe dolce. N-o fi Gradinescu vreun mare comentator dar macar nu-l venereaza pe ciobanul puscarias.
Vreau o coregrafie 3D: "10 ani fara titlu."
a tras praf de creta pe nas )))))
singura pisicuta care a zgariat poarta lui Dinamo a fost Tudor cu acel 11m inventat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.