Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
esti un fel de ecou al lui Gigi, asa-i ? :)
Poti sa zici ce vrei, s-a facut de ras la faza aceasta dar a fost in tusa, iar Popica pe aparare e destul de bun. Mereu fuge si-n spate. E jucator bun pentru Romania daca esti obiectiv. Ca nu joaca mereu constant, asta e altceva. Dar si altii joaca asa iar daca ar fi constant probabil ca ar juca in Vest.
*** dinamo aka Rusinea .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
eu nu as fi asa siguri ca luati cele 2 cupe, nu uita ca e dubla mansa aceste semifinale plus ca in finala dati de noi, ca voi treceti de astra sa zicem acum si veti trece si de viitoru in cupa romaniei dar dati de noi tatutzu si eu nu va vad bine, daca nu ne-ati batut in ultimele 4 meciuri ce te face sa crezi ca ne bateti si in finalele de cupa, mai ales cand se joaca cu trofeu pe masa si in fata a miilor de suporteri pe national arena ???
Ce-a facut Morais din naucul de Popica ahahahahahahahahhahahahha ==)))))))
kharja a tras in ala de la astra si mingea s-a dus 10 metrii inapoi pana la Papapache :)) la ce meci te uiti ?
Avram este un arbitru corect ...Coltescu v ar fi scos o din poarta ...
am zis de ieri sau alaltaieri ca daca din echipa lipseste stanciu ii batem la 2 goluri
prima centrare a venit de la Kharja, apoi si in careu tot el a dat pasa; e un jucator bun, dar nu are cu cine
Papp asta da 2-3 sanse pe meci de gol..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.