Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Astea le poate corecta, adu-ti aminte de Tatarusanu! Important e sa acopere bine poarta, sa fie bun pe sus si la reflexe.
cat de curand se apuca mimi de pictat !
tade a iesit golgheter la cfr tocmai ca majoritatea golurilor sale au fost facute cadou de colegii lui din echipa, el doar trebuia sa indeplineasca o simpla formalitate si s-o bage in poarta de pe linia portii, sa stiti ca rar mi-a vazut ochi un jucator mai slab ca tade, asta e mai slab pana si ca o capra din lemn !!!
E superbă galeria fcsbiştilor !
ti se pare, sunt 20.000 de spectatori, doar 49% din pitesteni tin cu steaua.
pai da...ei joaca cu titularii noi cu rezervele...macar strategia ar trebui sa fie ca acei titulari sa nu mai prinda meciul de duminica :)
Sunt doar 1000 de spectatori sau mai multi? Sau mi s3 pare?
l am urmarit.nu stie sa se plaseze in nici o situatie.sta aiure la cornere iese aiurea cand e de iesit
...mare minune sa scape fcsb cu un egal ...
Pai la noi din titulari, doar Popa e. Si Bourceanu in curand va fi din nou om de baza, imi place, e serios.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.