Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Lionel Scaloni: Sunt fără cuvinte, vom încerca să câștigăm și finala
0
Scandal la finalul semifinalei Anglia - Argentina! Jude Bellingham și-a pălmuit un adversar
0
Messi a emoționat-o până la lacrimi » Momentul surprins de camerele TV
0
Harry Kane: „Să pierdem în felul acesta este pur și simplu devastator”
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
am vazut o poiezea pe net care incepea cam asa:: "La Rapidistan un mustacios se arata, ba nu stai, ca e tot ala chel cu apa plata" buhahaha :)))))))
E un oras mai mic, seamana cu Aradul. Dar frumos.
Pana una-alta, important e ca in meciul asta Sumudica a descoperit calul troian Scarlatache, care ar fi putut sa-l curete in meciul din campionat. Familia Prodan cred ca a fost disperata daca l-au pus pe asta s-o comita intr-un meci de Cupa Ligii... (a nu se uita cum cauta rosul in R1)
foarte frumos orașul...și fetele :)))
Moldovenii, cei educati, sunt foarte ok. Bai, moldovenii au fost cei mai mari in Romania! Sa va intre bine in cap. Cati a dat Moldova, nu sunt sigur ca a dat Sudul. Si poate ca-n sud nationalismul a fost si de fatada. Moldovenii chiar si-au iubit tara. Eminescu, Creanga, Dimitrie Cantemir, Stefan cel Mare, samd, voi realizati?
au renascut cu totii dupa egalul isotrica de la Braila :))). tot Braila il facuse vedeta si pe gnohere...a murit si ala :))
Deci Sibiu nr.1. Păcat că-l strică Turnișorul!!
***, ti-am mai zis de multe ori, sa dea Dumnezeu sa mai ai tu de trait atatea DECENII (nu ani, nu luni, nu zile) cate conturi mai am eu pe jesepe inafara de asta si de ala cu 'Auroleka regele ....' de pe care am postat la misto vreo 15 mesaje de-a lungul a catva ani. Daca tu esti atat de dus incat ai avut aici de-a lungul timpului nspe conturi nu inseamna ca toti sunt ca tine...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
acolo-s și ăia..:)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.