Alte știri din fotbal
Corvinul a mai făcut un pas spre promovare pe terenul Stelei! Când poate fi matematic în Superliga
0
FC Botoșani - Oțelul » Duel la limită în play-out. Echipele de start
0
Ionuț Popa, omagiat de fanii Politehnicii Iași în pragul aniversării clubului
0
Mutare de impact! A semnat înainte de derby-ul CFR Cluj - U Cluj: „Ne bucurăm că te întorci acasă”
0
Știri din fotbal internațional
Doi foști adversari ai României ar putea fi antrenați de Cristi Chivu! » Nume nou pe lista de transferuri la Inter
0
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Debutul lui Mirel Rădoi pe banca noii sale echipe
0
Radu Drăgușin, folosit ca un bancomat » „Mulți bani au fost risipiți pentru a finanța contracte dezamăgitoare!”
0
Mesajul disperat transmis de fostul campion mondial: „Mi-aș da un deget ca să mă mai întorc! Eram bolnav...”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Când o repriza intreaga arbitrajul te toaca , evident ca te grabesti si faci greseli ! Penalti dat foarte foarte usor, iar la golul lu Radut este hent , dar nu avea cum arbitrajul sa isi revina brusc ! Dinamo a jucat prost, dar daca aveam avantajul CORECT al eliminarii sau eliminarilor in plus, era altceva ! Inca un meci in care Pandurii vin cu arbitraj la pachet cum se intampla de ani buni ! Eu cred ca a fost o motivatie insuficienta dupa acel 1-2 si jucatorii au crezut ca o sa remonteze usor ! Asta e , eu sunt optimist, acest meci nu e reprezentativ, Dinamo o sa aiba o exprimare mai buna in viitor, sunt sigur !
5-2 la general.Vad ca le place foarte mult scorul asta. 5inamo ?
se pare ca dinamo are apararea noastra din tur, exasperanti fundasii dinamovisti
...si de atunci pana acum prost? :)))
ce interes avea Dinamo sa joace finala ?
Dinamo joaca la nimereala, cateodata ii iese, de cele mai multe ori nu...
,,contreaza'' bre...voi sunteti in insolventa si umiliti acasa de echipe no name, cum zicea cineva inainte, oare a catea oara. O echipa fara trecut si fara viitor.
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) AUZI BA SI LAJAVRA ASTA CE DEBITEZA :)))))))))))))))))))))))))))))))))
Mai mult de Pleasca Fleasca de a dreptul
bine ca sariti voi k oile ... aveti grija la lup
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.