Alte știri din fotbal
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » PENALTY ratat în minutul 89
1
Stadionul din Superliga va fi scos la licitație pentru o sumă infimă, în plin campionat
0
Filipe Coelho nu se lasă păcălit de forma slabă a celor de la CFR și lansează avertismentul: „Va fi dificil”
0
Liga 2, etapa #16 » Puștiul cedat de FCSB a făcut show la Reșița + Steaua, ciuruită în 30 de minute. Clasament după 8 meciuri jucate
7
Știri din fotbal internațional
Xabi Alonso l-a abordat personal pe starul lui Juventus pentru a-l convinge să vină la Real Madrid!
0
Prima reacție a lui Arteta, după ce Villa a învins-o pe Arsenal: „E dureros”
0
Heerenveen - PSV, în etapa #15 din Olanda » Dennis Man dă o pasă de gol genială
1
Thomas Tuchel a criticat tragerea la sorți pentru Cupa Mondială din 2026: „Nu avem nevoie de așa ceva”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
6
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce ***.. Ce note aiurea.. Au dat cele mai mari note stelistilor care nu au ce cauta in primul 11: Tosca, Tahar, Cojocaru, Mihalcea.. Ca sa lungim seria scandalurilor.. Chipciu cred ca a facut un meci foarte bun aseara, s-a vazut o alta atitudine la el, mult mai bataios.. Iar Steaua adevarata arata cu Alcenat, Guilherme, Tucudean.. nu cu Tudorie, Gradinaru sau Mihalcea.. Important e ca galeria Dinamooooooooooo se uita la tv.. se uita la Supercupa Romaniei la tv, la finala Cupei Romaniei la tv, la finala Cupei Ligii la tv, la batalia pentru campionat la tv, la cupele europene la tv.. galeria Dinamoooooooo..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce notare penibila! Iancu pana la accidentare a fost cel mai bun om de pe teren, merita macar 7. Axente, 0 tot meciul, primeste nota 8. Tudorie, care nu a facut absolut nimic, merita maxim 2. Tamas, care e singurul vinovat la gol, primeste nota 5, cand tot meciul a aruncat niste baloane la intamplare.. mda... Pe ce criterii dati notele astea, fratilor?
Ziaristul a primit ordin sa dubleze notele fecesebistilor pentru a nu le distruge moralul inaintea meciului cu slovacii.
de ce i-ati dat 6 lui Cojocaru, ca a gafat la gol ? Daca nu stie nici pana acum ca jucatorul cu fatza ataca minge...
sunt de acord cu tine. ambele echipe au jucat sla dar sa fim seriosi, steaua a jucat mai bine. a incercat macar chiar daca nu i-a iesit. ASA a avut si noroc insa notele sunt penibile. nota 8 ii dadeai lui sanmartean cand dadea 2 pase de gol si alte 10 pase reusite in careul advers, nu la 1 pasa buna sau la 1 deviere. unul care nu a vazut meciul ci doar rezultatul final exact asa noteaza jucatorii, ca la gsp.
Note acordate stelistilor, la plezneala, in mod penibil. E de toata jena sa dai 8 unui care tot meciul a pus o talpa la un balon care a sarit in plasa si 4 lui Stanciu, care i-a innodat pe "mureseni", sau lui Tudorie, care a facut mai mult decat Axente, chiar a avut și o faza identica, numai ca nu a avut bafta lui Axente. Apoi Golanski, 8!!! WTF!!! Pentru o pasa??? Pe partea lui Steaua a avut cele mai multe actiuni! Si restul ... numai ma lungesc. Dau si eu nota 3 pentru noterea GSP!
Pentru "specialistii" care tot il acuza pe Cojocaru (desi a gresit ca nu a iesit, nu e 100% vina lui), va recomand sa revedeti faza: Chipciu in "tupeul" lui a pierdut mingea in primii 30m si a pus adversarii pe contratac. Apoi Tamas a facut o greseala de incepator pentru un fundas, a lasat sa "ii fie luata fata" de catre atacant. Varela are cea mai mica vina dintre toti, cand ajunge el totul e deja "rezolvat". Steaua asta are nevoie de jucatori in primul rand la mijloc, apoi fundasi (tamas e o catastrofa) si de abia in ultimul rand atacanti. Deci, in jur de vreo 8 jucatori mai are nevoie, nu 2 cum tot spune presa obedienta prociobaneasca...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.