Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Aveți idee câți bani a câștigat *** casele de pariuri!?!?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Filoti
saracule ... cu duhul, plange la poarta ta!
Flori ers plin de nervi . *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
S-a vazut clar ca nu au vrut sa joace . Chiar crezi ca ar fi batut descultii aia cu 3-0 ?
Au luat-o si televiziunile peste cap . Sa faca ratings cu aia din Sibiiu acum . Bine le-a facut Gigi .
Intr-adevar, cheltuieli prea mari doar pentru a te prezenta si a juca ţurca pe teren. Mm-ule nu mai bine te preocupi de problemele reale decat sa stai non-stop pe fb, ca sa faci misto de catelusi? Nu de alta dar tocmai ce v-au dat sibienii cu terenul in cap si voua va arde ca ati cheltuit bani doar ca sa incercati cu disperare sa parasiti competitia.
Am vorbit aseară cu MM și cu Dică. Le-am zis să joace și să nu se accidenteze. «Dacă vedeți că adversarul bagă alunecare să ia mingea, să o dați cu mâna»". Noi nu jucăm pe mocirlă și pe gheață. Nu avem putere și forță să câștigăm pe mocirlă. Asta e. Ce să facem?", a spus Gigi Becali la TV Digi Sport.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si au dormit in charter
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.