Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
13
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
A oprit FCSB - Fenerbahce pentru că... așa a vrut el! Incidentul care nu s-a văzut la TV
0
Aroganța supremă! Ce a apărut la tribuna a 2-a pe Arena Națională: turcii „au luat foc”, jandarmii au intervenit imediat
2
Benzema s-a enervat, după ce a văzut noua ofertă: s-a retras din echipă și REFUZĂ să mai joace!
3
18 meciuri în desfășurare: toate echipele calificate din grupa Europa League, clasament în timp real
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Chestia aia cu ordinul lui Becali sa nu joace echipa, este o vrajeala ieftina dupa o asemena umilinta !! Mai lipsea putin si se termina partida precum aceia de la Roma !! Au pierdut o sansa sa castige Cupa Romaniei, intrucat castigatoarea acestui trofeu are un drum mai lesnicios in Europa League !! Daca nu castiga campionatul, ceea ce cu siguranta se va intampla, Fcsb-ul va merge in Europa League intr-o pozitie mai proasta decat castigatoarea cupei !! Asadar, Fcsb-ul ar fi dorit sa castige Cupa Romaniei......dar nu au fost capabili !!
Fcsbiștii sunt mândri că susțin echipa ilfoveană cu sigla model Simpson.
Sunteti datorita faptului ca LPF si FRF sunt in cardasie cu infractorul de la palat, si nu transmit la UEFA decizia instantelor judecatoresti...sper ca armata sa dea in judecata si LPF/FRF pentru complicitatea cu infractorul becaliot, dupa ce termina procesele cu' clona Fcsb-ista!
Un fan stelist ar spune: respect Balint, Lăcătuș, Pițurcă, Iordănescu, Stoica, Bumbescu, Boloni, Belodedici, Iovan, Jenei... Lipsește cineva? Sper că n-am lăsat poarta nepăzită:))
Scor si joc rusinos, fara discutie. Apararea a fost ca si inexistenta. Dar in atac( daca asta se cheama atac cu titularii) trebuiau sa inscrie un gol in plus(ex.3-4) fata de adversar. Dar si jucatorii din atac au fost lamentabili. Acomodarea cu terenul ???? E posibil ca si in playoff FCSB sa intalneasca in deplasare asemenea teren. Ce facem ? Sa ne scuzam mereu. Oricum, jucatorii au fost total depasiti, parca erau in fata echipei.....Lazio ! Rusu era ....Immobile, iar Blănaru .......Anderson....! :)
Sa vezi ce public o sa mai aiba dupa ce vine sentinta de luna asta...
In 2014 dar doar din 2016 au intrat in legalitate! :D
pelerine ???!! ba , aia erau saci de gunoi la propiu . fara caterinca . la propiu . Pufuleti , viva chips , prezervative , saci de gunoi , istoria continua . Incredibila cifra de 100 de spectatori la meciul cu sepsi , la care se adauga altele cu 300-400 de care nu vorbeste nimeni .
Ilfovenii nu au avut galerie. Probabil că dacă li se promitea că primesc pelerine roșii și albe, ar fi venit și ei la meci.
de la rapid de 2 ori in supercupa si n campionat deci 2 chinte de la rapid sau 2 miini adica 10 degete
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.