Alte știri din fotbal
„Am fost noi foarte buni, nu ei slabi” » Gică Popescu, după ce Farul a scăpat victoria cu FCSB: „Aș fi semnat cu două mâini pentru un egal!”
0
Notele GSP la FCSB - Farul: „Mai jos decât el e doar Dunărea, în perioada aceasta”
0
Ciprian Marica, după FCSB - Farul: „Rezultatul i se datorează lui! Mă câștigă de la meci la meci”
0
Ce a avut de spus Marius Baciu, după un egal smuls pe final de FCSB: „Nu ai cum să nu te gândești”
1
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
8
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
3
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
De ce este Ceuta în centrul unei crize migraționiste permanente. Miza ...
Libertatea
Au cumpărat o casă în Sicilia cu doar 40.000 de euro, dar au descoperit ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Răsturnare spectaculoasă în cazul soților Cârpaci acuzați în Germania că au ...
Libertatea
Fcsbisti, aseară o dacie a ținut piept unui ferari. Asta e diferența între salariile date la dinamo si voi.are rost sa mai comentam?sunteți o echipa de rasi!iar gheghe cel mai de ras antrenor! Bravo DINAMO!
Da lebedele,ce note au luat?????Falimentare?????
In vise ati avut posesie 51% si 2 suturi pe poarta...GSP induce in eroare ...Poti cauta cronica meciului pe Dolce...0-3 suturi pe poarta si 55% posesie Steaua...Daca credeti altceva spuneti cine a tras pe poarta lui Cojocaru?
cred ca ai vrut sa zici hanca si nu olteanu ! a fost cel mai bun de la noi .
nu vreau sa intru in polemica, dar am avut posesie 51% si fcsb 49...iar steliano filip are momente de sclipire dar si de lipsa de luciditate intr-un meci, pe cand olteanu asa tanar cum este, e constant si cerebral...oricum duminica sunt sigur ca experienta lui rednic va face diferenta
Mircea Rednic, sper ca nu esti prost : ai facut o echipa cat de cat, mai buna ca in urma cu 2-3 ani, dar nu ai valori ! Atentie la fundasul stanga; e tanar, nu are experienta, trebuie urgent St. Filip ! Apoi posesia si pasele : nu aveti posesie ! Apoi depindeti de executiile de exceptie ale lui Rotariu, Gnohere, Palici, Anton: fara ei nu marcati !!! Oricum, Dinamo este pe un drum bun, dar trebuie 3-4 jucatori de top ! De top Romania ! Steaua este clar in cadere si de aceea acum derby-urile sunt mult mai echilibrate ! Hai Dinamo !
e moale,greoi si a gresit multe pase mai ales decisive , ekeng e peste "romario"
Puriul a zis ca e multumit de evolutia lui...
Tu precis ai glumit. Radu Petrescu a fluierat 90% din contacte ca si faulturi pentru Dinamo. Sa fim seriosi, circul facut inainte de meci, cum ca ar fi stelist, si-a atins scopul. Daca o luam dupa cum scrii tu si Nedelcearu trebuia eliminat prin minutul 30.
Kortzog a jucat, ca n-am fost atent?! Romario... parca nu i-as zice!:)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.