Comentarii (25)
visinu
visinu  •  16 Decembrie 2016, 03:14

Eu zic so rezolve suporteri dinamovisti pe mama lu Rotariu ca sa nu mai sufere de lipsa intimitati

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  16 Decembrie 2016, 01:16
Postat de mannecken pe 16 Decembrie 2016, 00:29

Eu zic ca Gnohere o sa plece în Belgia la Rednic. Cu Rotariu,cam complicat mai ales ca a iesit si unchiusu' pe sticla cu pareri de specialist...nu a fost ajutat Rotariu de club sa nu-l mai înjure suporterii. Se pare chiar ca mama lui sufera si a devenit depresiva din cauza asta. Cu siguranta(nu)sufera si mamele care au copiii plecati la mii de km departare sa caute un viitor mai bun. Trebuie sustinut,nu zic nu,dar mai sunt si alti jucatori la Dinamo care poate merita sa joace. Nu doar ca au proptele. Mult de vorbit pe subiectul asta....

pentru ca mama lui sa nu mai sufere, dorin trebuie sa se decida rapid daca vrea sa devina futbolist, sau se apuca de o meserie onorabila. daca se decide sa devina futbolist nu o sa mai sufere nici mama l;ui, nici noi. deocamdata este mare suferinta peste tot, cand vedem cum distruge tabelele de marcaj, peluzele, nocturnele si cuburile stadioanelor din romania. bine, cuburi este la singular, spre ghinionul lui.) si mama lui si noi, fanii, vom suferi aproape deloc, eu spun ca vom fi tare bucurosi daca el nu va trage peste poarta de pe linia ei, si daca l-am vedea ca nu lasa driblingurile la jumatate. pana una alta, mama lui sufera, el sufera, noi suferim... thriller de covor rosu, nu alta.

mannecken
mannecken  •  16 Decembrie 2016, 00:29
Postat de mariuss72 pe 15 Decembrie 2016, 23:55

Dragul meu, Gnohere e un capitol inchis pentru Dinamo, cel putin daca o luam dupa atitudinea jucatorului. Cam toti suporterii s-au lamurit despre ce e vorba in cazul lui, el va termina contractul si se va duce la Fcsb, sa va spalati pe cap cu el. La Rotariu e alta poveste, el e un tip mai interiorizat, si se consuma mult daca rateaza sau daca primeste presiune aiurea din parte tribunei, de aici si pasa proasta...dar o sa-si revina.

Eu zic ca Gnohere o sa plece în Belgia la Rednic. Cu Rotariu,cam complicat mai ales ca a iesit si unchiusu' pe sticla cu pareri de specialist...nu a fost ajutat Rotariu de club sa nu-l mai înjure suporterii. Se pare chiar ca mama lui sufera si a devenit depresiva din cauza asta. Cu siguranta(nu)sufera si mamele care au copiii plecati la mii de km departare sa caute un viitor mai bun. Trebuie sustinut,nu zic nu,dar mai sunt si alti jucatori la Dinamo care poate merita sa joace. Nu doar ca au proptele. Mult de vorbit pe subiectul asta....

mariuss72
mariuss72  •  15 Decembrie 2016, 23:55
Postat de sebastian_ionut pe 15 Decembrie 2016, 23:47

Nu pot sa observ cum suporterii nu cer ca Gnohere si Rotariu sa fie vanduti oriunde,inclusiv la Steaua.Nu poti cere randament la un jucator care nu vrea sa mai joace pentru tine,nu poti forta o persoana sa joace pentru tine daca nu-si mai doreste.Asa e in orice domeniu,ca sa progresezi aduci alte persoane care doresc intr-adevar sa te ajute.

Dragul meu, Gnohere e un capitol inchis pentru Dinamo, cel putin daca o luam dupa atitudinea jucatorului. Cam toti suporterii s-au lamurit despre ce e vorba in cazul lui, el va termina contractul si se va duce la Fcsb, sa va spalati pe cap cu el. La Rotariu e alta poveste, el e un tip mai interiorizat, si se consuma mult daca rateaza sau daca primeste presiune aiurea din parte tribunei, de aici si pasa proasta...dar o sa-si revina.

sebastian_ionut
sebastian_ionut  •  15 Decembrie 2016, 23:47

Nu pot sa observ cum suporterii nu cer ca Gnohere si Rotariu sa fie vanduti oriunde,inclusiv la Steaua.Nu poti cere randament la un jucator care nu vrea sa mai joace pentru tine,nu poti forta o persoana sa joace pentru tine daca nu-si mai doreste.Asa e in orice domeniu,ca sa progresezi aduci alte persoane care doresc intr-adevar sa te ajute.

utilizator șters
utilizator șters  •  15 Decembrie 2016, 23:45
Postat de andrei.33 pe 15 Decembrie 2016, 23:34

***

Hahahhahah ...ce sa-i ceri lui maricel ..acum s-a deghizat in câtel ...***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

arsenie_b
arsenie_b  •  15 Decembrie 2016, 23:35
Postat de sultanamama pe 15 Decembrie 2016, 23:21

La 1 - 1 unii cereau demisia lui Andone...cred că Mutu manipulează pe unii ”suporteri” mai slab de înger.

Nu ii manipuleaza, le traseaza liniile de actiune. E un puci al lui mutulica impotriva lui alone

andrei.33
andrei.33  •  15 Decembrie 2016, 23:34
Postat de unico_biancorosi pe 15 Decembrie 2016, 23:23

Ba, *** , mi-am dezvoltat un alt simt, sunt mult mai obiectiv. Va spus sincer, daca jucam cum am facut azi castigam titlul fara probleme .

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

balauru48
balauru48  •  15 Decembrie 2016, 23:28
Postat de unico_biancorosi pe 15 Decembrie 2016, 23:23

Ba, *** , mi-am dezvoltat un alt simt, sunt mult mai obiectiv. Va spus sincer, daca jucam cum am facut azi castigam titlul fara probleme .

esti o clona bolnava bolnava bolnava...

unico_biancorosi
unico_biancorosi  •  15 Decembrie 2016, 23:23

Ba, *** , mi-am dezvoltat un alt simt, sunt mult mai obiectiv. Va spus sincer, daca jucam cum am facut azi castigam titlul fara probleme .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează