FOTBAL » CUPA ROMANIEI » FINALA CUPEI ROMÂNIEI / STEAUA - DINAMO, AZI, 21:15, PRO TV ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Farul - Metaloglobus și Petrolul - Oțelul » Aflăm a doua echipă care merge la baraj
1
Start în Hermannstadt - FCSB și Unirea Slobozia - UTA Arad » Aflăm ultima echipă retrogradată direct din Superliga
1
Temerile lui Alex Albu s-au adeverit! FCSB, formulă experimentală la Sibiu după acuzațiile ex-rapidistului: „Spuneau că ne retrogradează”
1
Surpriză de proporții! Pe cine a ales Gigi Becali antrenor la FCSB » „L-am pus acum o oră. A semnat băiatul pe 1 an”
9
Știri din fotbal internațional
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Olivier Giroud, într-un nou rol la Campionatul Mondial
0
Arsenal - Burnley, „tunarii” sunt la un pas de titlu » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Hai ca deja incep sa ma cam plictisesc de oli asta. Cam multe prostii spuse prin presa pentru ce? pentru 2 saptamani. Consider ca la fel de inadmisibil este ca patronul tau sa schimbe arbitrii cand i se scoala lui , consider ca la fel de inadmisibil este ca patronul tau DECLARA PUBLIC ca(cacofonie intentionata avand in vedere subiectul) o sa sponsorizeze anumite echipe(adversare), la fel de inadmisibil este ca un ziar de sport scrie despre o singura echipa aceea fiind steaua bucuresti( locul 6 ...) intr-un mod isteric si continuu si multe altele. Ce zici bre oli, e sau nu inadmisibil ca vorbim despre o echipa mediocra intr-un campionat slab in fiecare zi si facem propaganda ieftina...?
bine ca si`au pus arbitru sa vada vreo 2-3 penaltyuri pt dinamo alea pt steaua sa nu le mai vada
ce tot il laudatzi atata pe O L I asta k e un nimeni pana in prezent!!! decat cu Steaua a reusit sa ajunga si el in CL si in Uefa...km atat..in rest? a ajuns in vreo finala prin Europa? a luat vre-un trofeu imp? ce naiba ii raspunde el lui M.Lucescu knd el nu va ajunge in 3 vietzi sa aibe CVul lui Mircea? e un frustrat la fel k si totzi suporterii stelisti kre deja incep sa kute o motivare a fricii de un nou insucces in fatza lui Dinamo!!!
Doamne, nici nu vreau sa stiu ce se zicea daca stateau in hotel cu Steaua. E cel mai apropiat Hotel de 4 stele, nesimtire da, dar nu e infractiune, daca este blat in vre`un fel, este aranjat de mult. Sper totusi ca nu va fi asa !!!
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) no comment =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
hai sa radem cu booba. :))))))))))))))))
E inadmisibil. Am auzit de la un var de-al unui prieten care e machanic de intretinere la hotel ca toata ziua si toata noaptea se duc tratative prin batai Morse in calorifere. Inadmisibil.
Mai fratilor , mai lasati-o moale cu Lucescu in sus Lucescu in jos , pai el e antrenor bun pentru ca patronul ii aduce ce jucatori vrea , de ce nu vine in Romania atunci ? Pai cu jucatorii care ii are Lucescu si Stoichita sau Hagi face fatza .
Hai sa gandim si pozitiv , poate s-a dus cei de la FRF sa-i adoarma pe caini , cu o poveste 2-a , sa nu disperam pana maine ! :))
deja ii penibila steaua sincer, prima data tusierul nagy acuma asta :))) mai bine ziceti ca vreti sa castigati la masa verde si gata, oricum sunteti obisnuiti ,
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.