Alte știri din fotbal
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Detaliul din lotul lui Dinamo: ce se întâmpla când s-a câștigat ultimul titlu + Puștiul de la FCSB care a bătut recordul
0
17 milioane de euro la Dinamo » Anunțul făcut de oficialul clubului
1
Audi pentru staff, Volkswagen pentru jucători » Dinamoviștii și-au luat azi în primire noile mașini
2
Știri din fotbal internațional
A câștigat eventul cu Universitatea Craiova și a semnat cu echipa lui Mirel Rădoi! Primul transfer în străinătate pentru român
0
S-a întors accidentat de la Mondial » Lovitură pentru Barcelona: Frenkie de Jong va fi indisponibil patru luni!
0
Starul lui Liverpool a făcut show la nunta „ca în România”
0
Antrenorul din Superligă care a anticipat corect marea dezamăgire a Mondialului mai face un pronostic: „Aceasta e finala!”
2
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
4
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
daca il demite, trebuie sa-i plateasca 1 mil. euro daca pleaca el, trebuie sa dea 500.000 euro nu e avantajos pt nimeni sa fie schimbat. mai sta, mai vin si mai pleaca zece jucatori si dna Mop incaseaza comisioane din ambele directii.
multe greseli tactice, jakolis e peste ce are steaua in banda dreapta, tosca fundas central e o varza totala, boldrin numar 10??? , man nefolosit.
Un băiat de pus la rană
Mare " echipa" *** *** proa ste cu un "antrenor" care vorbeste mult si prost. Care este ametit si zapacit si care nu stie pe ce lume traieste. Da-l afara ciobane, ca iti papa banii de pomana. Ii doresc *** tot mai multe asemenea ciocane.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In cazul in care Reghe este antrenor (doar un concurs ar putea releva acest aspect) ramane ca principalii vinovati sunt jucatorii. Probabil capacitatea lor (mentalul, inzestrarea nativa) de a intelege si de a raspunde cerintelor antrenorului sunt limitate. Scuze, nu vreau sa ranesc pe nimeni, dar mi-ar placea sa se gaseasca o explicatie plauzibila. Odata gasita, se poate remedia.
O "motoreta" penibila si aseara la rusinoasa eliminare. Poate fi acest rezultat un SOC ? Nu cred. Dupa rezultatele anterioare eu, ca stelist, am inceput sa ma astept la fiecare meci la cate un asemenea....SOC ! De ce ? Calitatea valorica mediocra a 4-5 fotbalisti, plus lipsa(cred) de LECTII TACTICE la antrenamentele conduse de Reghe. Se vede clar ca FC Steaua nu poate sa inscrie un gol victorios decat din INTAMPLARE si daca totusi se intampla acel gol, apararea gafeaza extrem de usor si incaseaza goluri penibile pe contraatacul adversarilor. Asadar, alunecarea pe TOBOGANUL campionatului si cupelor continua...... cu soc dupa soc......Poate se schimba totusi ceva pana la viitoarele SOCURI cu...... Timisoara si cu Dinamo...!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.