Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
si rapid...
bre tehnic , netehnic, i-ati dominat categoric , ati foest peste ei statistic si la orice sa nu mai zic la impresia artistica, this is the true.
numai la sfarcuri va sta mintea...
vaslui are echipa a dracului.
cred că vă luam la micul dejun
perfect,se rezolva,vrei de 10 sau de 15 cm? tepene sau moi?
conteaza si jocul bre, normal scorul ramane, resu e istorie:)))) cum am zis sa-i lasam deocmdata au aratat bine..dupa mult timp, cred ca e ceva chiar `revergorant` pt multi:)
..))) da-l in masa de organ. fuse si se duse.
pai stiu, si sincer nici acum nu va dau, nu anul asta! serios vorbesc, s-ar putea sa ma insel:) dar recunsc ca sunt semne bune si cin stie poate boneta face treaba buna incepand chiar de anul asta:) raman fidel logicii mele, anul asta e devreme titlul pentru dinamo:D oricum cred ca o sa foe un rahat de campionat ca si anu trecut...adica nu vad nici o echipac are sa domine clar, vor fi multe surprize si sunt multe echipe echilibrate valoric.
eu discutam despre analiza din articol pur tehnic. in sesnul asta. autorii analizei au disecat f bine desfasurarea meciului. este interesant de pilda ca desi cfr a parut mai directa pe poarta, de fapt dinamo a punctat la spectacol. normal, cu posesie de 61 la suta, cu dublul paselor si interceptiilor, etc cu bari, ocazii, drblinguri, combinatii, etc e normala o asemenea perceptie generala.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.