Alte știri din fotbal
Cum a deschis Farul scorul cu FCSB » Ștefan Târnovanu a gafat incredibil
0
Lovitură pentru FCSB! S-a accidentat și riscă să NU mai joace în acest sezon
1
Cu Metaloglobus aproape retrogradată, Florin Bratu a anunțat: „Ne vom vinde foarte scump pielea”
0
Marius Croitoru, la capătul puterilor: „Ce aș putea să fac eu?!”
0
Știri din fotbal internațional
Oficialul lui Inter s-a săturat: „Să ne sune că știu numărul, în loc să vorbească de el!”
0
Echipa din Premier League și-a numit noul antrenor pentru sezonul viitor
0
Nicolo Zaniolo, ironic după ce l-au prădat iarăși hoții: „Lașilor, ați avut ghinion! Poate dacă aș fi fost acasă...”
0
Legenda Javier Zanetti îl aplaudă pe Chivu: „Top class! Este fratele Triplei, mă bucur pentru ce a reușit la Inter”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Ilie Bolojan a anunțat că nu demisionează, chiar dacă a pierdut sprijinul ...
Libertatea
Mai tare ca Putin. Dictatorul din Belarus, în vârstă de 71 de ani, ar avea ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT – PSD i-a retras sprijinul politic lui Ilie Bolojan. Sarcina ...
Libertatea
Ba imperatoare ba? Poza aia a ta spune totul . La deghizari voi sholdovenii sunt maestrii . Facti arta din asta dar nu va merge cu un bucurestean cu plete blonde si ochi albastrii mostenite de la ardeleni si iute la minte si uns cu toate alifiile ce am mostenit de la Valcenii mei .
:))))))))))) Asta dacă îl iei cu tine pe Giulesti si faci rost de o goarna veche e ca Tudorica pe vremuri.
=))))))))))))))))))) +)))))))))))))))) Mor de ras =)))))))))))))))
imi pare rau de vaslui, a cazut cum era mai rau, cu mizeriile romaniei, care blatuiesc meciurile, sunt ajutatie de arbitri meci de meci si conducatorii acestui mizer club umbla cu sms-uri la jucatorii adversi
e o cauza pierduta:)) multi imi spuneau cand am aparut pe aici ca e nebun si nu i'am crezut,dar acum le dau dreptate
Ma, nu-i nebun asta? Adica dupa atata timp de cand scriem pe site, cam stim fiecare de unde si cum suntem, mai putin Moflea care ne tot incurca =)))
Numai tu lipseai de aici ! Sa fie circul complet.
Finala Gaz Metan - Vaslui! Daca nu joaca iar Zaharia la cei de la Medias!
Nu ai spus tu ca toți moldovenii sunt jegoși? Atunci de ce nu opresc ăștia de la BGS la intrarea pe Dinamo pe ăștia cu buletin de Moldova? Nu ești consecvent deloc.
Bine ba DACULE ...pardon, ma scuzi CUMANULE asa e ca tine . Sudul in special a mostenit genele de la daci si judetul Constanta de la geti .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.