Alte știri din fotbal
Jucătorul în care FCSB își pune cele mai mari speranțe în sezonul viitor:„E important și interesant pentru noi”
0
Liber de contract, David Kiki a vorbit în premieră despre plecarea de la FCSB: „Atunci am știut că nu mai rămân” + Ce a spus despre ultima jignire a lui Becali
0
Oțelul a anunțat vânzarea titularului: „I-am prelungit contractul pentru a nu-l pierde gratis”
1
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Știri din fotbal internațional
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
0
Bayern vinde un internațional german la Beșiktaș
0
Mikel Merino, răsplata după un sezon de coșmar: „În astfel de momente îți amintești de toate”
0
Quaresma a dat de pământ cu naționala Portugaliei: „Foarte, foarte slabi! Mai bine mă opresc aici, altfel...”
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Ieșean lăsat cu un credit de 40.000 de lei pe numele său. Escrocul a ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
Amin !
sunt amuzat de coincidenta, omule.
Din acest motiv, "după Steaua, care e visul întregului sat, vreau să cădem cu Petrolul", declara Teodor acum cinci zile. Visul i s-a îndeplinit astăzi, la tragerea la sorţi. ________ .)))))))))))))))))))))))))))))))))) e visul intregului sat ??...)))))))) teodor asta e stelist de mic, se pare..))))))) deci, sa recapitulam ! CV AVANTUL BARSANA Fondat: 2008. Are peste 5 ani vechime, deci nu mai trebuie stagiatura..))) Arena : Estadio Communale, 150 locuri. Toate acoperite, cu fotolii si piscine proprii..))) Buget: 40.000 lei 40 de mii per cincinal ???..)))
doar una i barsana.......alta i moldoveana si una i munteana.....:D
amigo ,nu te stiam asa de ironic la adresa stelei ! Dar sa stii tu ca dinamo aka rusinea ROmaniei sigur va invinge virusii verzi .... despre campionat ,ce se mai poate spune ,daca termina pe 12 anul asta e eveniment si voi tot de steaua comentati care v-a umilit in ultimii 3 ani pe unde v-a prins !
avantul cum ??? avantul barsana ??? .....)))))))))))))))))))))))) hai bai, dati-o dracului....))))))))))) avantul barsana versus fc o - - a bucuresti ??..._____))))) cu tot respectul pentru "avantul" acestor barsane naturiste, de la tara...))) dar cred ca oile capitaliste vor casapi oile bio..)))
pe cuvant de nu s-ar merita ca Steaua,ca o echipa mare ce este,sa se deplaseze si sa joace la Barsana!!!!Cred ca ar fi evenimentul secolului pentru zona si sincer,baietii aceeia ar merita!Ar fi o strategie de marketing super......dar nu cred........
...ce te miri ca e vaalahul ? are experienta, asta a facut si la revolutie.
Deci banii maramureseni au costume proprii? Wow, bani care se imbraca, acum o sa fie folosit mai mult termenul "nuditate banoasa" !
ar trebui sa le dam minim 6 la baietii astia !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.