Alte știri din fotbal
Florin Prunea a dat verdictul: „E transferul ultimilor 2-3 ani în Liga 1”
0
Numire ciudată în Liga 2! Echipa e pe marginea prăpastiei, dar a adus un antrenor străin care n-a mai activat din 2022
0
CFR Cluj și-a adus portar! Prezentat oficial
0
Jucătorul pe care Gigi Becali plătea 600.000 de euro s-a transferat în Liga a 3-a
0
Știri din fotbal internațional
Antrenorul lui Dinamo Zagreb a remarcat un singur jucător de la FCSB: „Cel mai periculos”
0
Idee genială de marketing la Celta Vigo » A scos la vânzare echipamentul original al lui Ionuț Radu!
0
Cum este văzut Gigi Becali la Zagreb: „Zdravko Mamić românul” » Descris cu un singur cuvânt
0
Verdictul medicilor în cazul lui Pedri » Cât timp va lipsi de pe teren starul Barcelonei
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
"io" zic ca "iesti" analfabet....
hahahaha, buna, foarte buna asta! :))))
Asa zicea si MM si Gigi ca ne dati 4 si dupa golul lui Herea ati tremurat pentru un 1-1 cu egalare norocoasa !!! Asa ca.....mai incet cu pianul pe scari :)))))))
io zic ca rapid ie buni. da daca juca cu steaua.. va batea de va c*c*ti. fara 5-6 nu scapa-ti. forta steua mereu canpioni.
pacat de rapid si de suporterii sai pt. retrogradarea nemeritata in b...bine ca sunt tot felul de comune cu 15 spectatori in tribune...sper ca la anul sa fim si noi( IASI) impreuna cu Rapid ,in div. A.... BAFTA !!
Exceptia e cand joci cu Schalke , nu-i asa?
Ce ochi ager ai ! :)
si apropos, contra, probabil, e cu spaniola, nu portugheza. si franceza este o limba comuna la petrolul, nu numai portugheza si spaniola. suntem in uniunea ioropeana, piata comuna a muncii, o tzara comuna pentru francezi, portughezi, spanioli, romani... lasati voi nationalizmele de doua parale al lu tudor Octavian.
gurita a lasat romani sa plece liber, si ei buni jucatori. cum au fost cristescu, galamaz, printul reprintuit la stana. petrolul are inca jucatori romani f. buni, ca hoban, marinescu, morar, bornescu.. nu faptul ca sunt romani e problema, ci ca sunt scumpi. astia straini vin mai ieftin, sunt mai disciplinati, au o educatie profesionala mai buna. n'au rude, prieteni, anturaj de fitze. multi jucatori romani se strica repede, iancu, tzucudean... la petrolul nu prea sunt titulari de drept, cel mai in forma, joaca.
Mai degraba... dupa douaj`trei da ani...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.