Alte știri din fotbal
„Dobrin sau Hagi?” » Singurul antrenor care i-a șlefuit pe ambii „magicieni” i-a răspuns lui Ioanițoaia + Cum se menține tânăr la 90 de ani
0
Pedepsit! Daniel Pancu l-a trimis la echipa a doua: „O să înțeleagă până la urmă”
0
„Spălare de bani” » Scandal în Bănie cu hotelul-fantomă de pe „Oblemenco”
9
Victorie la FIFA! Clubul din Superliga a câștigat procesul și are de încasat 1,3 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Tabloul semifinalelor Conference League: Răzvan Marin, eliminat de Andrei Rațiu, după un retur dramatic la Atena!
0
Gest de suflet pentru Mircea Lucescu, după ce a marcat în AEK Atena - Rayo Vallecano
0
Ionuț Radu, inexistent pentru spanioli, după dezastrul cu repetiție de la returul cu Freiburg » Ce notă a primit românul
0
Andrei Rațiu, catastrofal la Atena: două faze în care și-a „îngropat” echipa
1
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
david nu du ierai ala gu rozeda gat borganu de 800 pe care la spard ajdia?
Bravo Poli !!!
"Nici nu atinge mingea Goga diseară! Taka-taka, repede 3-0, să-l mai odihnim şi pe Mihăiţă, şi pe Bourceanu că e cal de cursă băiatul, mai intră şi Bicfalvi", a spus Gigi Becali la Fanatik Show, la DigiSport. Incep sa devin fan Becali !!!! Ptiu , ptiu piei drace !! :)))
zunt inzdiditzionalizat ga zdau in Ghengea
BravoPoli... Respect. Liga 1 este mult mai saraca fara voi.
sper ca esti institutionalizat, ciudatule!
suntem anonimi de prin 2007 !...cam de cand a inceput sa se vada gigi guardiola,ferguson si benitez.mihai viteazu,vlad tepes,hitler,napoleon si cezar...ursul din carpati,leul,razboinicul pizdii si alte nume marete
Zdeaua ie gea mai dare ieghipa dan Romania
pacat anu asta o sa fim niste anonimi
Asa ca fiecare cu ograda lui .O sa vad deacuma ce faceti voi in liga campionilor ,pt ca pana acuma era bine,care echipa castiga campionatul era in liga campionilor.Acuma tb sa te bati pt calificare si voi cum ati pierdut cu o echipa slaba,sau poate gresesc dar nu cred . Daca pana acuma nu vati calificat nu stiu cand o sa auziti si voi imnul campions lig.Si daca va dati asa mari de ce nu ati batut rapidul brasovul vaslui etc.Voi bateti echipa slabe ,dar cand dati cu echipa mai puternice sunteti ca pasta.Cum am spus recunosc ca steaua nu joaca nimic dar pana ajungeti la performantele stelei din europa sa taceti din gura.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.