Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Cfr si Mogosoaia* Craiova joaca in continuare pentru accedere in CL!
Dacă se juca finala campionatului în ultima etapa vorbeam de CFR ca va aborda partida cu echipa secundă.. acum viitorul va aborda partida cu echipa secundă vi se pare un campionat corect ? Aceste echipe care nonprofesioniste ar trebui sancționate pt ca nu respecta competiția..
Nenea Apostole,o alta eroare in titlul articolului bre ! TRebuia scris "Una dintre ... CSU Craiova nu merge în Europa!"bre !
Scrie ma articolul cum trebuie ! La egalitate de pct cine merge in cupe, CFR sau CSU ?
pai dupa cum ziceti, clar ca ambele rateaza Europa, cu putin noroc nu reusesc nici Farul si Sepsi si merge fcsb-ul in toate competitiile europene… asata era ideea ?
Foarte bine ca sta Craiova acasa dupa omenia cu FCSB cu penalty-ul de cascadorii rasului al lui Ivan...CFR bate 100% pe Farul si merge in Conference...FCSB o sa fie eliminata in turul 1 sau 2
Pai amandoua au vrut-o pe Farul campioana si au ajutat-o cum au putut si acum Doamne Doamne face dreptate ... una va sta acasa alaturi de Rapid alt iubitor de Farul.
Na belea. Unde dai și unde crapă.:)))
Dan Nistor are barbatie! Ar trebui cici sa mearga cu valiza si sa il cumpere cu tot cu geamantan!
Trebuia sa bata Ianis Stoica ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.