Alte știri din fotbal
Start în Petrolul - U Cluj, duel de tradiție pe „Ilie Oană”
0
Dacă Dinamo nu câștigă titlul, Giani Kiriță are o favorită neașteptată: „Mi-ar surâde!”
0
Valeriu Iftime a numit jucător indispensabil de la Botoșani: „Când el nu e în formă, avem o problemă”
0
Revenire la Dinamo » Șanse uriașe să joace din nou în 2025
0
Știri din fotbal internațional
AC Milan s-a încurcat cu o nou-promovată, Chivu poate trece peste marea rivală
0
„Au explodat” înainte de Cupa Mondială din 2026: prețuri ASTRONOMICE pentru cazările de la turneul final
0
E mai dificil să fii Chivu la Inter sau De Rossi la Genoa? » Ce a răspuns legendarul Fabio Capello
0
Crystal Palace - Manchester City, în etapa #16 din Premier League » Echipele de start + cele mai tari cote
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Marele exod al polonezilor din Marea Britanie. De ce tot mai mulți ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Judecătoarea Raluca Moroșanu, în interviu pentru Recorder: „O să spun ...
Libertatea
Hihihi... 5 campionate si 2 cupe !
Cel care a jurat credinta rapidului acum a ajuns dictator la Cluj !
joaca la nunta lui masamarea lui gheorghi /ciobanul infractor dovedit !
Domnule Dan Petrescu,daca gresesc nu lua-ti in consideratie parerea mea.Legea acestui securist cu 2 sportivi sub 21,trebuie sa intre in viguare odata cu inceperea noului campionat(noului sezon)!! Meciul din aceasta seara reprezinta un deznodamint al sezonului 2018/19,deci imi pare rau ca ati fost pacalit;Se pare ca oamenii Dv.nu si-au facut lectiile!!!Toata stima pentru DV.si pentru Domnii,Gica Popescu si Gica Hagi.
Ptr CFR e mai important meciul de marti seara din cupele europene. Probabil azi Dan Petrescu va juca cu multe rezerve.
Hai CFR!!!! Victorie!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.