Alte știri din fotbal
Acuzații după CFR Cluj - U Cluj: „Kovacs duce mâna la buzunar și i-au zis de la VAR să nu-i dea!”
0
Ovidiu Bic numește cauzele eșecului din Gruia: „Trebuia să-i dea al doilea galben”
0
Cristiano Bergodi, după eșecul cu CFR Cluj: „Ăsta e principalul motiv pentru care am pierdut”
0
Camora, încrezător după victoria din derby: „Trebuie să aducem trofeul acasă”
0
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu a pierdut incredibil finala Cupei Greciei: PAOK, învinsă în prelungiri de OFI Creta
2
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
felicitari ionel lutan! titlul, foarte inspirat, spune totul. cred ca cfr-ul a ajuns echipa cea mai detestata din RO.
cica 'greu fara arbitri'!!!!!!!!!!!!!! mergeti ma cu gspul vostru de c.a..c.a ca numa stelisti si dinamovisti aveti!!!!!!!!!!!!!!!!FORZZA CFR
Daca e adevarul, sa aduca dovezi. Sau aduceti voi, care sunteti atat de siguri de dreptatea voastra. Dar asemenea dovezi nu exista si nici nu vor exista vreodata. Asa ca nu e altceva decat calomnie.
Mda, si mie, dar in sens contrar. Acest jurnal de tot caca, ca si reporterii sai ar trebui dati in judecata pentru insinuarile lor insipide si comentariile rauvoitoare. Ar merita sa scoata bani grei din buzunar.
nu-s insinuari,e adevarul de aia nu da nimeni pe nimeni in judecata
Si mie, dar in sens contrar tie! M-am plictisit de insinuari din partea unor reporteri de tot caca. Pfuoo gesepoula! Daca as fi patronul, v-as da ziarul si reporterul in judecata si ati scoate nu putini bani din buzunar ca sa platiti pentru aceste insinuari ticaloase.
naivule...
MACAR CUPA VA FI O COMPETITIE CURATA. FEICITARI ASTREI SI LUI SUMUDICA...
Cand o sa pice Basescu-Cioara spurcata Elena Udrea-PDL, cel mai mare mafiot din Ardeal, Arpad Paskany, va fi inchis si toata averea confiscata, iar clubul mafiotilor maghiari va fi desfiintat!
Incet, dar sigur, devine si mazeta shpilurilor un can-can gen prostport. Bravo, ma! Violentatii sa comenteze pe liga2.rro, restul nu conteaza, sunt prea maruntei si neimportanti. pe mine ma distreaza criteriul dupa care selecteaza ce mesaje sa apara in prima instanta la articol. Imi vor spune ca apar cele mai votate. OK, asta explica gradul de inteligenta al rromanului de Dambovita. IQ-ul este partea voastra forte, ma!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.