Alte știri din fotbal
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
2
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Gestul de la conferința României l-a enervat la culme pe Mironică: „Aveau avion de prins? Dacă ajungeam la lovituri de departajare?”
1
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
total de acord cu tine.Ce io-s impotriva sa joace duarte?parca ar fi cristiano ronaldo dar din punct de vedere regulamentar nu poate juca sub nici o forma si am explicat sa nu mai cante lumea pe aici ca la altii s-a putut si la rapid nu.Pur si simplu n-a existat un caz de care spun ei
://www.ziare.com/articole/cartonas+rosu+anulat+cristea Ia citeste TOT , DOMNULE !! Sa vedem cine are dreptate !! Citeste pana jos ... ca stai slab cu memoria !!!!
iti mai repet odata,cristea a stat o etapa cu steaua mai citeste odata nu mai vorbi idin auzite,cristea a stat o etapa cu steaua ptr cartonasul rosu primit in meciul cu otelul.N-A FOST GRATIAT ,a stat o etapa
Craiova va renaste din propria cenusa nu conteaza a cui e echipa pentru ca tot STIINTA noasstra va fi !! constantin otet se rasuceste in mormant cand a vazut ca un nenorocit ca mititelu a ucis cea mai mare si frumoasa echipa din istoria acestei tari STIINTA !!! vrem echipa !! PLEACA mititelu din respect pentru culori lasa-ne odata MORI !!!
Ideile bune nu strica niciodata sa stii, ar trebui sa luam ce e mai bun din alte sporturi si sa le aplicam in regulamente, pentru ca in esenta despre asta e fotbalul: fair-play, insa multi au uitat sau mai rau, nu au cunoscut niciodata acest concept! trebuie sa dai decizii in conformitate cu regulamentul, insa aceste trebuie sa fie unul just!
bINE .... HAI SA VEDEM daca gresec sau tu nu esti CORECT INFORMAT sau ai memorie slaba !!! rabdare ... sa cautam !
Dar Cristea Andrei ??? A dat un cot ( voit sau nu ) in botul unui galatean ... a luat rosu !!! MERITAT SAU NU !! Trebuia sa stea minim o etapa . Dar onor comisiile lui peste prajit L-A ANULAT si Cristea a putut sa joace derby-ul cu Steaua !!!!!! ASTA cum o comentezi ?? Sau vrei sa iti dau exact unde sa citesti pe net ... sa presupunem ca AI UITAT ASTA !!!
De fapt cel mai corect ar fi sa fie fotbalul ca rugbyul unde arbitrii, pe langa faptul ca vorbesc intre ei pot cere si proba video de pe margine si asa iau deciziile corecte pe loc si nu se mai ajunge la discutii dupa meci. Da asa n-ar mai face toate puslamalele blaturi si s-ar duce distractia ! Unde mai pui ca n-ar mai sti pe cine sa parieze ?
Un om cu coloana , onest si inteligent . Felicitari . Bafta la finala . Cel mai bun sa castige !!
nicaieri in lume nu exista asa ceva,nu e vina lui mitica.Primesti o etapa ca l-ai luat degeab,dar primesti.NImanui nu i s-a anulat cartonasul rosu primit vreodata,aici a aruncat unu piatra si toaat lumea a pus botu ca sa vedem noi cum e ,,singur impotriva tuturor,,Duarte l-a primit degeaba e corect,dar cu ce e vinovata dinamo ptr asta???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.