Alte știri din fotbal
GSP.ro, confirmat! A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
0
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
6
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
1
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Mohamed Salah, după eliminarea dramatică în fața Argentinei: „Toată lumea a văzut ce s-a întâmplat”
0
Lionel Messi: „Ar însemna o moștenire care va dăinui pentru totdeauna”
0
Veste uriașă pentru Maroc înaintea sfertului cu Franța! Golgheterul echipei, tot mai aproape de revenire
0
Elveția - Columbia, ultimul meci din optimile Campionatului Mondial
1
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
30
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Moment fără precedent în Ungaria, televiziunea și radioul public au încetat ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
De ce nemeritata? Sa nu uitam ca a fost un joc inchis din partea ambelor echipe. Frica de a pierde a facut acel meci extrem de urat. Sa jucat pur si simplu pentru rezultat, si Rapid daca avea avantajul golului in deplasare lafel proceda. In general nu imi plac meciurile de genul asta indiferent de tara cand sunt in EL sau CL. Napoli - Fiorentina s.a.m.d sunt meciuri urate in general, inchise rau de tot.
nemeritata e si calificarea vostra in semifinalele cupei uefa din 2006, dar totusi va mandriti cu ea! am dreptate sau nu?
2 finale pierdute in fata lor oarecum nemeritat....uita-te la rezumat, la statistici, de 2 ori posesia peste ei, de 3 ori mai multe suturi pe poarta...si vorbesc de acel 3-0, atunci le-am dat cu terenu in cap... si ce daca e numai cupa ligii, e tot un trofeu, care ramane in palmares...lasa ca e mai bine asa ca voi, fara nimic sezonul asta,..
din momentul ala 2003 pana acum s-au intamplat multe tinere soldat .mai ai de sapat ;)
Cand i-ai dat tu in cap astrei ma boare? Ati pierdut 2 finale anul trecut in fata lor. Uita-te mai bine in clasament si vezi care Astra e cam mult in spatele Petrolului. Cupa Ligii? Asta-i competitie? Cu asta se lauda "mandria RRomaniei" Steaua Bucuresti sau cum s-o mai numi ea?
97 e anul nasterii tale? erau prezervative si atunci, pacat ca n-au folosit si ai tai, ne scuteau de un limbrici ca tine....
ASA, si ? loserilor !
cand o sa ne dati cu terenul in cap, sa nu uiti sa ne swugi si pu@@, tar.an co.clit ce esti ! sa nu uiti sa o iei si pe ma@ta !
cam penibil ca "marea" echipa Petrolul Ploiesti sa fie eliminata de o echipa care are 2 luni de existenta, dupa cum spunea ariciul ala de crainic...o sa le dam cu terenul in cap in retur, sunt sigur de asta, cum le-am dat si astrei , care are echipa mult peste petrolul la ora actuala
De amendat, bine i-ai amendat steliştii care le-au dat în cap la ultima fază, când au egalat. Totuşi, nu i-ar strica o amendă, de vreo 5.000 lei !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.