Alte știri din fotbal
A fost erou cu Oțelul și i-a pus gând rău lui Dinamo: „Vreau să marchez cu ei”
0
Filipe Coelho, avertisment după meciul cu Oțelul Galați: „Nu va fi simplu în viitor”
0
Pierdere pentru FCSB! S-a accidentat la încălzire și a ieșit din echipa de start
0
Gică Craioveanu, comparație surprinzătoare după Universitatea Craiova - Oțelul Galați: „Am văzut asta la Real Madrid în trecut”
0
Știri din fotbal internațional
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
6
Situație incredibilă pentru cea mai surprinzătoare campioană din Premier League » Sancționată cu o depunctare, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Al-Okhdood - Al Hilal » Marius Șumudică, test dificil împotriva liderului din Arabia Saudită
1
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Dinastia Betoanelor: Cine sunt frații Robert și Ionuț Negoiță. Afacerile, ...
Libertatea
sincer n-ar strica. la cate meciuri proaste am vazut sezonul asta ar fi bine primit un meci spectaculos.
s-au trezit cainii:)))
Un lucru e sigur, daca Dinamo ar avea apararea Stelei sau Steaua atacul lui Dinamo, am face si noi o echipa mai acatarii:))) Oricum, cred ca va fi un meci frumos, asa au fost mereu cele din cupa
Alo, tata Jean, mosule, pervers mai esti. Ce blat oribil (Dinamo nu are nicio vina), Dragomire ce zici de asta ? Cat ziceai ca vrei sa vinzi pachetele alea ? Oare cu cat s-a vandut meciul asta PRO-tv ului ... Ar trebui sa nu-si ia banii mosulica ala bolnav si pervers
ASA SUNTEM NOI ROMANII,SUNTEM VARZA .CUM FRATE SA JOCI CU COPILASII AIA IMPOTRIVA LUI DINAMO?SUNT STELIST DAR RESPECT PE DINAMO IN SEARA ASTA CA NU SI-AU BATUT JOC DE COPII AIA NEVINOVATI A JAVREI DE PADUREANU.
Ce suparat e grigoroiu, saracu e negru de suparare cum era la pauza ieri :))))))))
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Doamne AJUTA sa-l foloseasca mai repede :D
cred ca a fost mai tensionata nu mai spectaculoasa :))))))))))))))))) ca veni vorba de meciul stelei - DOAMNE ce fotbal de proasta calitate avem :))
In B cu Bistrita iar Dinamo sa fie desfiinta pentru acest Blat cât casa lui Borcea de mare...
NICULAE-WALTER-TURCUSI Sabau -antrenor..asa s-ar termina toata MIZERIA asta de la DINAMO
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.