Alte știri din fotbal
Vestiarul FCSB a EXPLODAT! Fotbaliștii nu îl mai vor șef în vestiar: Becali are de luat o decizie majoră
0
FC Argeș - Csikszereda, meciul care deschide etapa #3 din Superligă » Echipe probabile
0
Oțelul Galați - Dinamo, duel tare în etapa a 3-a » Echipele probabile și ultimele informații
0
FIFA, răspuns în noapte pentru Steaua!
4
Știri din fotbal internațional
Campanie neagră: toate cele 4 echipe ale țării au fost eliminate din cupele europene înainte de turul 3!
0
„FCSB va fi campioană, m-am rugat împotriva Craiovei” » Gigi Becali, discurs frenetic, după umilința cu Auda: „Am fost la pușcărie,
0
Legăturile lui Franco Baresi cu fotbalul românesc » Debut chiar împotriva „tricolorilor”, meciul perfect contra Stelei și impresia despre Mircea Lucescu
0
Gazzetta dello Sport a publicat ultima discuție avută cu marele Franco Baresi: „Eram adolescent când mi-am pierdut părinții, Milan a fost linia mea de salvare”
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Un bărbat de 38 de ani a mers în Germania să-și cumpere mașină de 30.000 de ...
Libertatea
Povestea garajului miliardarilor din București, prima parcare supraterană ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Vreme extremă în România, temperaturile se vor apropia de 40 de grade la ...
Libertatea
Corect ,orijinal ca toti manelistii tai, pardon, discipolii tai cu ceafa mare si guleru ridicat
O poti saluta tu, e mai aproape ca niciodata, doar sa gasesti acu de la undita sa iesi din dunarea sarata peste de branza dulce sau sa ti zic de apa sarata, ce preferi???
gata, esti orijinal! bv! ahahahahahahh!
Eu cred ca vasile te cauta pe tine, sa dus la pescuit in dunare dar nu te gaseste, sa fie oare de la 2-1 ??
Vasile e fostu coleg al tau de banca din scoala cu care te ai intalnit si la cora si acum aii intemeiat o familie??? Ce draaaaagutzzzz, casa de piatra si copii din marmura
papa gymd! Sa o saluti si pe Vasile, te rog frumos. Sa ii urezi si ei noapte buna!
nb gymd! Du-te in bratele paroase ale sotiei tale, Vasile! Du-te sa te protejeze ea la noapte, de lumea rea. NB!
Degeaba ai varsta aia mosule, o faci de rushine la cei 40 de ani, pai ce femeie sa mai stea la varsta asta? Cred ca devii pe partea ailalta cu peronu , singurele placeri vor fi teava de la calorifer si pisica dorothie :)))))))))))) :)))))))))))))))))) :))))))))))))))))))))))))))
???????? incerci sa imi transmiti vreun cod ceva? Vorbele tale trebuie citite in vreun fel special, astfel incat sa inteleg altceva? Nu pricep ce vrei de la mine! Poate te prinde nevasta-ta, Vasile si te bate! Poate e posesiva si face urat la suparare!
tot cu metode d-astea de violator un=mbli. sau pedofil? Vezi ca mai ma 2 luni si fac 40 de ani, nu ma pacalesti tu cu buzele alea tuguiate si cu o ciocolata! Incearca sa mai suplimentezi premiul, daca te dai asa mare magnat. Auzi la el ma! Pai 10 lei e deja 1% din salariul tau. Vrei sa te bata sotia ta Vasile, daca afla ca arunci cu banii asa ca un mare magnat?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.