Articol de , - Publicat miercuri, 01 noiembrie 2023 22:49 / Actualizat miercuri, 01 noiembrie 2023 23:20

Dan Șucu, finanțatorul Rapidului, a fost în Ghencea la meciul cu CSA Steaua, scor 0-0, din grupele Cupei României. Doar că nu a așteptat finalul, a plecat grăbit de la stadion în minutul 83.

Rapid a făcut un meci slab în Ghencea, a avut ocazii mari doar pe final, fiind adesea dominată de Steaua, locul 11 din Liga 2.

Șucu nu a mai rezistat » Ce a făcut la stadionul Ghencea cu 10 minute înainte de finalul meciului

Șucu a plecat înainte de finalul meciului Steaua - Rapid

Șucu a fost surprins de reporterii prezenți în Ghencea plecând de la stadion în minutul 83, fără să ofere declarații.

Șucu a ratat cele mai interesante secvențe din meci cu echipa sa în prim-plan. Rapid a forțat pe final, a avut mai multe ocazii în ultimele 10 minute decât în tot restul partidei. Nu a reușit să marcheze și a ajuns la 4 puncte în două meciurile în grupă.

VIDEO. CSA Steaua - Rapid » Atmosferă superbă pe stadionul „Ghencea”