FOTBAL » CUPA ROMANIEI » SUPERCUPA ROMÂNIEI/CFR-DINAMO, SÎMBĂTĂ, 21:00, ÎN DIRECT PRO TV ŞI LIVETEXT GSP.RO
Alte știri din fotbal
Mesaj din delegația oficială a României: „Dacă acest lot merge la Cupa Mondială, să le facă statuie!”
0
Umilință totală pentru Arena Națională! » Reporterii GSP au descoperit dotările de la Istanbul: „Ca un telespectator în fața televizorului”
0
Denis Alibec, luat prin surprindere în direct: „Pupa-ți-aș gambele tale!” » Reacția atacantului
0
Echipa de start, confirmată: așa va juca Lucescu! + Budescu, „șef de galerie” în Parcul Gezi din Istanbul
37
Știri din fotbal internațional
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
0
UEFA a fost dată în judecată pentru formatul Ligii Campionilor! » Miza: 20 de milioane de euro și reputația forului continental!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
VENIM SA SUSTINEM DINAMO DE LA CONSTANTA.
e corect spus, mai dragos.
corect
CARE FOTBAL DANCIULE ? cu banii aia ma duc si vad cu prietena un film bun...sau in herastrau ca o barca...nu sa vad niste desculti :)
"Meci important pentru toata tara??????" explica-mi te rog cu ce e asa important pentru mine, in viata mea, meciul vostru.Ce credeati voi ca jocurile pierdute cu niste amatori(nu astea din amicale) campionate pierdute(si cu avans de 11 pct dupa tur), indolenta voastra de pe teren, nu se va resimti niciodata, credeati ca uitam???????? Va inselati amarnic. Din cauza asta sunt maxim 500 la stadion.
Vin 1000 de CFR isti :)))))))). si restul Bucurestiul :) 12 autocare si cateva zeci de masini SA FIE MECI FRUMOS ~!!! SA CASTIGE CEL MAI BUN FORZA CFR !!!
asa e
La preturile alea sigur nu ma razgandesc. Un bilet cat de cat bun e cam scump, nu vreau sa ii vad pe aia ca pe purici(din ultimul rand). Nesimtitii astia de la FRF, nu au vazut ca la finala cupei au mai fost locuri libere? de au mai scumpit biletele. Sa se duca aia de la federatie sa faca galerie. In Romania nici o echpa nu merita 200 de lei pentru un meci, la bambiriciul pe care il joaca. Probabil as da banii astia la o finala de Liga a Oltchimului, cu toate ca este handbal.
Danciule ne platesti tu biletele ca o iau si pe mamaie cu mine daca e !?:)
Cand sunt 40 grade afara, cand echipele sunt cum sunt, cand e un meci destul de neimportant, daca ii ducea capul pe cei care organizeaza meciul, Liga sau FRF, trebuiau sa puna meciul la Constanta. Sunt peste 100.000 de turisti, fara sa vorbim de cei care stau in Constanta, cu siguranta se umplea stadionul, ar fi fost 15.000 de suporteri fara probleme. Uitati-va ce fac alte tari cu fotbal adevarat, joaca prin China, Japonia, la arabi, stiind ca in tara lor nu prinde prea bine un astfel de meci. Atat era nevoie, ne putin creier, dar... astia sunt, cu ei defilam.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.