Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
E-he-he, ai auzit si tu, cândva- pe undeva, de Eminescu si ce ti-ai zis: " hai sa-l "termin" p-asta, sa vază (!) cât sunt de cult si sa-i bag, din puțul gândirii o banalitate banală" !
care-i problema? La anu mărim bugetul. Și-așa nu mai avem treabă în Afganistan; deci ne rămân bani.
Nu se doreste performanta, doar sa se toate bani.
Bre, la voi ce se mai aude? Ca de KFR și CSA suntem sătui de știri:)))
Chiar nu glumeam acolo, era o simpla intrebare. Daca folosea doua nickuri total diferete ziceam ca vrea sa dialogheze singur inducandu-i pe ceilalti in eroare ca fi vorba de doi useri diferiti, dar asa el posteaza cu doua nickuri similare, nu vad ce rost are sa faca asa ceva.
Tizule, zici ca esti Eminescu in mizerie :)))
Și când te gândești ca eu chiar am muscat momeala....când am revenit pe gsp și la fotbal, JJ era dispărut nu știu pe unde, mulți jucători tineri și talentați ( era și Man atunci) . Ce mi-am zis: opa! Asta si'a revenit la normal! Urmarea o știm cu toții...
Foaie verde, foaie lată, În Ghencea, ca la Armată, Stă Talpanu' sprâncenat, Bată-l Spartac să îl bat! Of, ce dor, ce chin, ce jale, măi, E-n cazarma dumitale! Of, ce dor, ce chin, ce jale, E si-n poarta dumitale !
mai degrabă l-aș crede dacă ne spune că-și face trupă de grindcore decât că stă 9 luni la cutie. Dar să nu uităm că am avut o perioadă de liniște, echipa începuse să meargă iar presa, din lipsă de „consumație”, a tot băgat bățul prin gard până l-a scos din nou p-ăsta în lumina reflectoarelor
Frate, tu de ce intri cu mai multe conturi pe acelasi articol? Mai ales ca in cazul de fatza ambele conturi au nickuri similare, deci nu se pune problema sa pacalesti ceilalti useri ca ar doua persoane diferite. Ce rost are sa faci chestia asta?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.