Alte știri din fotbal
Daniel Pancu îl ia în cantonamentul din Austria!
0
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
3
Universitatea Craiova, întăriri pentru Liga Campionilor! Negocieri avansate cu un internațional din Capul Verde
0
Florin Tănase a semnat contractul! » Declarații la aeroport: „Nu știu câți fotbaliști ar fi renunțat la atâția bani”
8
Știri din fotbal internațional
Wayne Rooney, vehement după golul anulat al Columbiei: „Nu accept că aici e ofsaid”
0
Plecarea lui Hakan Calhanoglu de la Inter a fost decisă
0
Luka Modric, înainte de duelul cu Ronaldo: „Așteptări inutile”
0
Egipt, panică înainte de meciul din șaisprezecimile de la Mondial: Salah s-a accidentat din nou
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
www.dinamomania.net/articol.php?aid=16043
://www.dinamomania.net/articol.php?aid=16043
Dupa lupta multi viteji se arata!DINAMO A FOST MAI BUNA ORICE S AR ZICE ASA CA NU CONTEAZA CE VOR ei,SA FIE SANATOSI,CAMPIONATUL VA FI CASTIGAT DE DINAMO SI ASTA MA INTERESEAZA PANA LA URMA
desi sunt oltean si urasc clubul cu nume bolsevic si culori alb-rosii vreau sa zic ca daca acesta este amendat pentru suporteri e o penibilitate.NU au fost niciun mesaj rasist:cuvantul tigan este perfect legal iara vrabie,esenta de rom,cioara etc sunt substantive din masa vocabularului(desi in contextul de fata au substrat).Nu poti sa interzici asa ceva.Singurul lucru pentru care pot fi amendati sunt scandarile....In mi se pare ciudat cum o galerie a carei imagini e clanul corsicanu se ataca la
poate trebuia scris pe acele bannere,romi (romi cu 2 r???????????),si nu tigani.greseala pictorului.mama ei de origine!!!!!!,ca ne este greu sa recunoastem.........ce suntem.
este ca in galeria rapidului sunt multi oameni de alta etnie.in numele tuturor dinamovistilor,va cer scuze ca nu folosim apelative gen "danezilor" sau "fratii nostri scandinavi".rasisti sunt cei carora li se pare folosirea cuvantului "tigan" rasism.depunctati-l pe kusturica
daca greseste echipa sa plateasca echipa daca gresesc niste indivizi din galerie sa platesca. sa fie identificati si trimisi in judecata. ce lagatura are jocul din teren cu ce se petrece in tribuna.nu au putut Djalovici,Pinto sau Lazar pentru ca au fost afectati de mesajele din tribuna. poate puneti niste suporteri rapidisti sa afiseze bannere rasiste la meciurile in care sunteti condusi cu trei patru goluri si gastigati meciurile masa verde poate asa ajungeti sus in clasament
Rapidul s-a recunoscut invinsa,s-a vazut pe tabela,dupa meci nu a zis nimeni nimic, cu toate ca erau de facut comentarii.Noi rapidistii recunoastem cand am pierdut pe nedrept, dar mai liviu cine sa sesizeze(steaua sau craiova???) daca nu cei care sunt atacati. Voi cam uitati ca dinamovistii fac cele mai mari probleme in general dar la sursa adica in ROMANIA nu ia nimeni masuri,ca deh vedeti ce scandaluri sunt in fotbalul nostru.EX:UEFA CUP 08-09 Olanda,Bulgaria,Constanta....
Asa e,echipa e foarte buna...jos palaria in fatza lor.Dar suporterii si actionarii sunt cei mai inculti si prost disciplinati...cu voi se duce tara asta de rapa,de park n-ar fi destul dusa...asa sunteti voi,javrele,comunitari,singuri pe strada si va faceti de cap cik,fff penibil
Pai, UEFA te scoate din TOATE competitiile!!! Si... ca de obicei, cand se intampla vreo magarie, din nou DINAMO!!! Poate ca MAI ar trebui sa dea un comunicat prin care sa se dezica (din nou) de acest club!!! Trist ca un club de talia lui dinamo este un club... cum zicea ala: "multi, da' prosti!"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.