Alte știri din fotbal
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Corvinul nu se oprește din transferuri! Negocieri cu fotbalistul lui U Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Gazeta a participat la conferința de o oră a lui Infantino: „Să vorbim și despre subiectele sensibile: Iran, biletele și vizele” + „Fără Trump nu puteam organiza turneul în SUA”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Nicușor Dan merge în continuare pe mâna lui Eugen Tomac ca premier și acuză ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
puscariasul vostru, bulibasa sef, cand iese?
Bă , ăștia-s nebbuni ! Când trebuie să-l tragă , nu-l trag , de te plouă și te ninge în cap ! Când e frumos afară , îl trag ! Mă întreb ce-or avea în căpățânille alea ?!
multi si prosti. steoaia cu stuttgart..s a golit stadionul la 0-3 :)) te salut!
pai si patronul rapidului unde e???pt fapte facute in timp ce era la rapid. a folosit rapidul pt evaziune
daa ne-au spulberat exact ca in campionat, sa nu uitam cum au dat accele goluri, pe Latovlevici daca il mai pun sa dea de 100 de ori numai da ca akolo, plus autogolu dopului de Fai !!! scoru normal era 1-0 pt Dinamo
Auzi vorbă, "i-am spulberat cu 2-1" :D :D :D Asta e din ciclul: "ne-au bătut greu, doar cu 6-0" sau "am avut parte de un egal fără goluri, 4-4 ca la teatru"
patronul la puscarie managerul la puscarie seful galeriei la puscarie( tentativa de omor) salutari puscariasilor!
la cum arata vremea akum in capitala slabe sanse sa ploua !!!
Poate ne face Lato iar un gol ca cel din tur! Sa-l tinem minte 100 ani ! :)
calm calm...mai e mult pana departe
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.