FOTBAL  »  CUPA ROMANIEI  »  DINAMO - U CRAIOVA, AZI, 20:45, PROTV ŞI LIVETEXT GSP.RO

Dinamo a cerut două penalty-uri

Articol de GSP - Publicat miercuri, 10 noiembrie 2010 00:00

În prima repriză din "sfertul" Dinamo - U Craiova, din Cupa României, roş-albii au cerut două lovituri de la 11 metri, dar "centralul" partidei, Robert Dumitru nu a fost de acord.

În minutul 10, Marius Niculae a căzut în careu, după un duel cu Dilevski.

În minutul 44, Adrian Cristea a cerut şi el o lovitură de la 11 metri, după un duel cu Spase Dilevski.

Playtech: BOMBĂ! Reghecampf, DAT DE GOL de presa din Germania! S-au aflat, în sfârșit, dedesubturile mariajului cu Anamaria Prodan