Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu și-a încordat mușchii în fața rivalelor: „Asta le transmit acum” + „Am idei de transferuri”
0
Azi s-a împlinit condiția despre care MM Stoica spunea că l-ar determina să plece: „Va trebui să aducă și pe cineva în locul meu”. Își va respecta cuvântul?
0
Marius Baciu, noul antrenor de la FCSB, și-a făcut praf actualii elevi la TV » Care este jucătorul pentru care a cerut de două ori amendă
0
Război total la Constanța! Suporterii Farului, val de injurii la adresa lui Gică Popescu și a Viitorului
0
Știri din fotbal internațional
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Olivier Giroud, într-un nou rol la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Stai cuminte,ca te cenzureaza imediat!Ei lasa toate vulgaritatile din comentariile cu iz de scandal,deci potential generatoare de trafic,dar cenzureaza imediat comentarii absolut civilizate in care sunt insa pusi la colt pentru nepriceperea lor!Cam asta e modul in care cica lucreaza pentru asanarea spatiului virtual,te doare mintea!
pai nu se joaca cu spectatori ,se pot mobiliza in scaune ,acasa!
Cistiga fcsb steaua ambele meciuri cu 1-o cu toata mobilizarea suporterilor si a echipei dinamu si, in sfirsit vom cistiga apoi si finala cupei probabil cu iasi
mare surpriza ,asta e ca si filmul : comoara din sertarul gol !
Lasă-l ca e prost grămadă,ultimele 4 au fost egaluri între cele 2 echipe,el ia *** ciobanului și așa vede...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba voi sunteti cu capu? mutarea surpriza e ca va juca cu atacantul care a fost mai mereu titular?
domnule jurnalist te-ai facut de ras cu acest articol !!! ai incercat sa faci o bomba de articol si a iesit un articol demn de ziarul urzica ..
Dinamo-Fcsb a fost 2-1 in februarie, nu 1-0. Mai intrebati si voi niste jurnalisti sau dati o cautare pe Google inainte sa scrieti.
Mihalcea are si foarte multe optiuni in atac...Perovic sau ratangiul de Popa..
Am inteles, esti ori oltean, ori moldovean...cum ai da-o, tot nu e bine :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.