Alte știri din fotbal
Conducerea CNS Arcul de Triumf, comunicat dur înainte de FCSB - Botoșani: „Un stadion deschis nu se întreține cu zero lei!”
0
Coincidență sau destin » Poli Timișoara are un nou Iosif Rotariu: „Cum adică, mai e unul?!”
0
U Cluj - UTA Arad » Echipele de start: meci istoric pentru Dan Nistor!
0
După 13 ani a căzut recordul lui Ionel Dănciulescu! Dan Nistor a intrat în istoria primei ligi: „Țin foarte mult la el!”
0
Știri din fotbal internațional
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
0
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Produsul academiei lui Real părăsește Madridul » Eroul finalei Youth League a fost vândut în Franța
0
Ultrașii au luat foc după eliminarea rușinoasă din Cupă: „S-au terminat scuzele. Trebuie să combatem dictatura!”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
O gară și un capăt de linie într-un București uitat: între o halbă de bere ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cât costă o vacanță la mare la final de august 2026: prețurile pentru 5 ...
Libertatea
Cu domnul Cortacero la carma o sa se faca asa coregrafie pe santiago bernabeu cand jucam impotriva lui real madrid in uefa champions league. La coregrafii sa lucrati ca la bani se ocupa domnul Cortacero, nu buzunarul lui bucurica
Nu cred ca se mai joaca va desfiintati pana atunci.
***.::;))) faliment ușor..::))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
iti spun eu,dispar o data cu falimentul. au spus clar suporterii lui vitan barzesti ca nu recunosc echipa lui badea din liga a 4-a,mai ales ca societatea respectiva este in insolventa de 7 ani. deci daca nu mai sunt in liga 1 nu o sa mai existe niciodata. cel mai mult ma bucur ca nu au mai apucat sa vada niciodata in ultimul an vitan barzesti jucand pe teren. nici nu apuca sa isi ia ramas bun de la abominatia asta de echipa. nici nu merita. merita doar *** cei din vitan barzesti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bravo lui,ce sa spun. dar la un asemenea articol sa fiti voi bataia de joc a gsdp-ului,inseamna ca teoretic v-ati desfiintat. nu mai existati. va este frica sa intrati si in articolele in care voi ar trebui sa fiti majoritari. dar sunteti minoritari rau.
Gigi Becali: „Trufie, mândrie, jignire. Nu mai vreau să fac păcate”
Gigi Becali: "Oricum eu nu pe jucători am boală. Nu sunt împotriva lui Dinamo sau a antrenorilor. Dar cu fanii am. DE CÂND MI-AU FĂCUT COREGRAFIA AIA, sunt împotriva lor"
Asa cum am zis: Tactica Stelei e foarte simpla: Becali, antrenorul, le da la fiecare jucator stelist cate 100 de euro inainte de joc! In timpul jocului, stelistii arunca cate 10 euro pe jos, si, in timp ce astia de la Dinamo se arunca dupa bani ca cersetorii, apararea si portarul, stelistii marcheaza, daca se pricep, in poarta goala. Faci asa de 10 ori cu fomistii de la Dinamou pana la pauza si ai macar 8-0, ca de 2 ori dau pe langa poarta goala, ca e greu de marcat. Si dupa aia faci la fel dupa pauza. Pentru 10 euro, astia de la Dinamoul lui Cortacica, sunt in stare sa se bata intre ei! Deci, mergem la pariuri pe un 15-0, daca folosesti tactica asta! Si, propun tactica asta la toate echipele din Liga 1, CFR, Craiova, Iasi, etc! Victorie garantata. Ce umilinta ba, cand te gandesti ca daca ii lasau in Liga a 2-a unde au retrogradat, DeDeDeDeBeul era acum actionat majoritar cu 100% si isi pastrau si onoarea! Asa, sunt doar niste Becai fara onoare!
Sărăcuții.... Flamanzi.... De foame scot ironii... Aiurează. Faliment și apoi au timp sa scheaune.... Miauuuu.... Miauuuuuuuu......
citeste bah ***bercenari ca cedry2k si aia de la vitan barzesti recunosc asta. va desfiintam,nu-i stres. mai bagati voi bani in vila lui bucurica sa va umiileasca si ala,prostlailor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.