Comentarii (712)
catalin.fcdb
catalin.fcdb  •  25 Iunie 2020, 16:51

Nustiu dar meciu asta pare un X de toata frumusetea , se intalnesc 2 echipe schioape, va castiga aia care va calca mai bine :))))) un plus pentru fcsb totusi, pentru ca a inceput mai repede cu meciurile si are jucatori cel putin cu o clasa peste rebuturile noastre. Sper sa pastram traditia ultimelor meciuri directe, dar va fi greuceanu

537095073301815
Izabela Iuliana Nazare  •  25 Iunie 2020, 14:24
Postat de utilizator șters pe 25 Iunie 2020, 10:12

Ca Dinamo e pe culmile gloriei sportive si financiare... sa fim seriosi. Interesant e ca desi ambele echipe sunt cazaturi, noi suporterii celor doua echipe tot ne mai ambalam la asemenea meciuri. Eu cel putin astept cu emotie si interes meciul. Sunt curios daca Istvan Kovacs va rezista presiunii puse de mass media, care la orice gresala in favoare lui Dinamo face drama nationala, iar Maestrul (frazelor plicticoase) scrie un lung editorial despre dreptate si justitie. In schimb, cand se greseste impotriva lui Dinamo, liniste totala. Deci pentru un arbitru e mult mai safe sa judece fazele discutabile impotriva lui Dinamo. Cu un minim de logica, asa zisii ziaristi s-ar intreba cum de o echipa in genunchi din toate punctele de vedere, ca Dinamo, mai poate influenta un arbitru... dar logica e la fel de straina ‘analistilor’ cum sunt si gramatica sau moralitatea.

Vinovat e cel care l-a adus la echipa,el atata stie!

427951077389201
Mihai Tanase  •  25 Iunie 2020, 13:05

La forma în care e Sepsi și la cat de slab joacă Steaua și Dinamo ,este bine pt echipele din București că nu au văzut în cupă cu echipa din Ardeal ,căci se pare că nu-și mai făcea nici una gând de finală .Așa că oricare dintre Steaua și Dinamo poate pierde calificare ,în niciun caz nu poate câștiga vreuna ,ci doar pierde !

1758587837700889
Costel Pisleaga  •  25 Iunie 2020, 12:10

STRATON - KILYEN(r.zamfir) , PULIJC , M.POPESCU , V.OLTEANU(oltay) -EHMANN , R.GRIGORE - MIHAIU , V.LAZAR(bani) , SIN - MOLDOVEANU (neicutescu) !!!

1401192300199411
Daniel Irimescu  •  25 Iunie 2020, 10:18
Postat de utilizator șters pe 25 Iunie 2020, 10:12

Ca Dinamo e pe culmile gloriei sportive si financiare... sa fim seriosi. Interesant e ca desi ambele echipe sunt cazaturi, noi suporterii celor doua echipe tot ne mai ambalam la asemenea meciuri. Eu cel putin astept cu emotie si interes meciul. Sunt curios daca Istvan Kovacs va rezista presiunii puse de mass media, care la orice gresala in favoare lui Dinamo face drama nationala, iar Maestrul (frazelor plicticoase) scrie un lung editorial despre dreptate si justitie. In schimb, cand se greseste impotriva lui Dinamo, liniste totala. Deci pentru un arbitru e mult mai safe sa judece fazele discutabile impotriva lui Dinamo. Cu un minim de logica, asa zisii ziaristi s-ar intreba cum de o echipa in genunchi din toate punctele de vedere, ca Dinamo, mai poate influenta un arbitru... dar logica e la fel de straina ‘analistilor’ cum sunt si gramatica sau moralitatea.

Bre. Daca baga titularii si mor pe teren si / sau se accidenteaza picam in B

1401192300199411
Daniel Irimescu  •  25 Iunie 2020, 10:10

Daca baga titularii si mor pe teren ne aducem in B

1401192300199411
Daniel Irimescu  •  25 Iunie 2020, 10:07

EU am spus ca nu vom scapa de corona acum 2 luni. 3 jucatori de la PSG si 6 de la steaua rosie belgrad

caesarone
caesarone  •  25 Iunie 2020, 09:53

Au noroc catzeii, n-am mai fost demult asa desculti...noroc ca se joaca fara spectatori!

1581870215401957
Andronic Popovici  •  25 Iunie 2020, 09:39

Adriane ,daca-l scoti iar din teren pe Filip iei tot atatea goluri cate a luat Strambul de la sexi

ray51
ray51  •  25 Iunie 2020, 09:32

Mi-ar placea sa vad un spectacol fotbalistic. Dar cu cine? Cu un FCSB uscat si un Dinamo impotent?

  • 1
  • •••
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
Comentează