Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
1
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
1
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
1
Știri din fotbal internațional
7 finale! Jucătorul-amuletă care îl însoțește pe Luis de la Fuente de 11 ani
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
Anglia - Argentina, semifinală explozivă de Mondial: start de meci la Atlanta
1
Universitatea Craiova - Vitebsk » Ocazii mari la ambele porți
4
Lifestyle
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
1
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
este cat se poate de credibil !! rivalitate n-a fost vreodata intre cele doua "outsidere" ale acestui campionat (in tur 0-0 , in retur 0-0) , de dragul verzisorilor, camarazi cu buget pe un sezon scos din Asia!!
Se vede ca nu sunt suporteri ai lui U Cluj la meci!
LEACA WALTER, PLEACA! Doar daca...si ce daca? Avem copii, Va vom inlocui!!!!! Pleaca lotu' Vine altu' NUMAI "U"!!!!!!!!!!!!!!!!
Asta vara am dorit un sezon visiniu. Jumatate s-a indeplinit prin victoria CFR-ului impotriva Mafiei mitico-maneliste!!! Sper sa se implineasca si a doua jumatate si sa avem o cupa visinie!!! Bafta, Rapid!!! Si, daca chiar nu se poate... bafta Dinamo!!!
Mai bine statea Roman pe banca .. Oros sau Cretu treceau in locul lui .. si Burca cu Antonio faceau cuplul de fundasi centrali .. asa joci cu o improvizatie .. totusi speram sa faca un meci bun Roman ! a primit ceva indicatii inainte sa-l foloseasca fundas .. AIA E . fie ce-o FII
am vazut fulare cu Rapid si Dinamo laolalta ,fara incidente .INCREDIBIL
"a crede" nu-i totuna cu "a cunoaste" !! mai reflecteaza inca de 10 ori si revino
FC Valiza are liber pe contrasens !!! Valizele sa fie primite bine, impachetate si expediate la domiciliu !! Ciobanul a luat deja masurile necesare pentru meciul din seara asta, "blat" cu om din tribune, similar cu bricheta, impostor stelist in galeria celor de la Rapid, meci pierdut la masa verde!!!
cred ca bate rapid la un gol difenreta,1-0. 2-1 sau poate vedem si prelungiri:D
"mai multi" ...asta merge de minune la FC Valiza , cu cat mai multe blaturi, cu atat crestem in tziganime !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.