Alte știri din fotbal
Olimpiu Moruțan, primele cuvinte în calitate de rapidist: „Altcineva nu ar fi rezistat dacă era în locul meu!”
0
Mihai Stoica a numit cele două echipe care se bat la titlu în Superliga: „Pe ele le văd”
0
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » „Câinii” pot urca pe locul 1
11
Dennis Politic, OUT de la FCSB: „Negociem cu un club pentru el”
8
Știri din fotbal internațional
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Inter - Pisa, în debutul etapei #22 din Serie A » Echipele de start
1
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Eden Hazard revine în atenție cu un transfer în Italia » E colegul lui Ronaldinho, Eto'o, Roberto Carlos și Zenga!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Ce a răspuns Nicușor Dan, întrebat dacă România va plăti un miliard de ...
Libertatea
ar fi o surpriza imensa, dar deja gazul s a calificat ieri parca echipa din medias *
Hai Gaz metan ______________ 1-3 pentru GM Severin ____________ ps. mare echipa si dinamo ... 100 spectatori ...
toate echipele romanesti*
Hai Gaz metan ______________ 1-3 pentru GM Severin
si eu il vreau pe paun sau pe stanescu
bine ca s-a accidentat Rus poate il baga pe Paun! si pentru cei care spun ca-s putini spectatori pai normal daca nu poti intra decat cu abonament!!
eh, se cunoaste ca sunt stelisti :)
Aha !!! am aflat acum la televizor ca sunt 300 de spectatori ... majoritatea cica din Severin . Ce carcotasi si comentatorii astia , eu cred ca sunt doar 100 din Severin .
2-3 sute de spectatori, majoritatea de la severin :))
Dinamo joaca cu portile inchise ?? Sunt suspendati si in cupa ??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.