Alte știri din fotbal
Gabriel Tamaș a comparat Germania - Curacao 7-1 cu un meci rămas celebru pentru FCSB: „Păreau niște extratereștri!”
0
Unde va juca Georgi Milanov după despărțirea de Dinamo
0
Proaspăt operat, Ngezana explică motivul pentru care a mințit-o pe FCSB: „Mi-e foarte greu să accept”
0
Gigi Becali a primit o distincție importantă din partea Bisericii Ortodoxe Române
6
Știri din fotbal internațional
A dat startul recitalului ofensiv al Germaniei și dezvăluie: „Abia acum încep să realizez ce s-a întâmplat”
0
Dick Advocaat a explicat de ce a plâns înainte de Germania - Curacao: „Bucuria lor este fantastică”
0
„Îmi amintesc ultimul țipăt al mamei…” » Drama care i-a schimbat viața starului Portugaliei: „Am încercat să o scot, dar nu am reușit”
0
Julian Nagelsmann, după victoria zdrobitoare a Germaniei: „Startul este întotdeauna important”
0
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
6
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
Traian Băsescu îl apără pe Nicușor Dan și atacă partidele, după desemnarea ...
Libertatea
„Cușca” anti-drone ridicată de Rusia peste o uzină strategică nu a făcut ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
il vrei la steaua?
bravo dorinele! nu ai ce spiona la steaua,acelasi fotbal imbacsit cu fotbalisti de valoare submediocra.....otelul vinci per noi!
Steaua se lauda cu 29 astfel de campionate!!
Un ratat care a a luat campionatul cu Otelul si CFR, a castigat cupa intertoto cu Otelul, a facut parte din generatia de aur a echipei nationale, are cele mai multe selectii la nationala si este unul dintre cei mai buni jucatori din istoria Stelei......ASTA DA RATAT!!
eu zic sa iti cumperi multa guma de mestecat si multe seminte....samantarule!!!!!!!
ce antrenor mare se crede Munti asta de cand ia fost oferit pe tava trofeul pe gratis acum el crede in prostia lui ca e meritul lui sau al echipei....momentul adevarului va fi maine ...ca s anu mai zic de UCL ... deci CFR mai mult ne-a facut de ras decat sa descurcat dar otelul va fi vai mama lor...era mult mai bine daca juca timisoara in locul otelului in UCL si asta o spun pentru fotbalul Romanesc!!!!
cine rade laurma rade mai bine ;)
A si sa nu uit ... cate puncte a castigat Otelul marcand din offiside in ultimele meciuri? Va rog pe toti suporteri acestei echipe sa nu mai comenteze pe aici despre corectitudine si orice altceva decat daca aveti memoria scurta.
sigur nu ai cazut in cap cand scriai acest mesaj? Nu iti este rusine cat de cat sa spui ca steaua a avut noroc sa elimine brasovul tinand cont ca brasovul a avut un singur sut pe poarta in 180 de minute si ala a fost din 11m si l-a inscris? Nu iti este pic de rusine sa vorbesti de meciul din finala cu Dinamo cand Steaua desi a batut doar prin autogol a dominat partida de la cap la coada la fel ca si cele doua meciuri din campionat? Dar voi vreti sa avem doar ghinion si sa nu mai fie nimic drept?
are dreptate . va plac rezultatele din ultimi ani ? Steaua respira din istorie . la fel de adevarat este ca in meciul din Ghencea , otelul nu a trecut de jumatea terenului . Dorinel a fost un mare jucator chiar si pentru Steaua , desi era la sfarsitul carierei , si in mod sigur este si un mare antrenor .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.