Alte știri din fotbal
Reacția lui Marius Croitoru după ce și-a înjurat jucătorii la meciul cu Voluntari: „Sunt stări care mă încearcă”
0
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
1
Șeful Școlii de Antrenori iese la atac: „E de neacceptat ce fac acești oameni! Știți ce s-a întâmplat la FCSB?”
0
Dan Petrescu și-a anunțat revenirea în fotbal, a numit favorita la titlu și surpriza acestui sezon: „Mi-era dor, mă întorc!”
2
Știri din fotbal internațional
Fotograful celebrei poze cu Messi făcându-i baie lui Lamine Yamal: „Leo nici nu știa cum să-l țină în brațe!”
0
Ca în filme: Fotbalistul care a jucat la Mondial a fost răpit înainte de transfer
0
Capcana MetLife! Jucătorii acuză terenul marii finalei din New York: „E dur și rigid. Nici nu-l poți numi iarbă!”
0
Decizia luată de președintele Argentinei, după anunțul lui Trump: „Nu mai scot jacheta” » Superstiția de 36 de ani
0
Lifestyle
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
1
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
22
Croitoru suburban! S-a apucat să-și înjure jucătorii: „Malaka! F***-ți Dumiteru' mă-tii!”
3
Emoționant: Dan Petrescu, la prima apariție pe stadion, după lupta cu boala » Jennifer l-a ținut de mână
3
Victor Ciutacu și alți trei lucrători la RTV, condamnați la daune-record ...
Libertatea
Trei reguli de aur ca roșiile din grădină să rodească toată vara: ghid ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Cum arată vilele de lux închiriate de RAAPPS la 900 de euro pe lună, în ...
Libertatea
Nu stie nimeni distanta dintre carlige, ca sa se termine cu controversa asta?
"71 la sută dintre cele peste 6.000 de persoane care au votat pe gsp.ro au susţinut că dimensiunile porţilor n-au fost regulamentare" au masurat ei portile de stiu treaba asta??:)) jalnici
asta de la avatar de la mine nu e tzigan ma,e portorican,nu vezi ce frumos e,acuma e la moda sa ai portoricani prin echipe ca jucatori sau in special ca antrenor si am zis de ce sa nu am si eu poza cu unu care mai este si demn de banderola stelei :)))
Sunteti prea penibili stelistilor ... Daca sar pedepsi prostia in romania ati ajunge sa aveti galerie cat are sportu studentesc
Nu stiti ce motive sa mai gasiti ... Si cand cineva se comporta asa da dovada de frica de teama ...
să ne uităm la autorii acestei mizerii și totul este clar!
Saracii stelisti ... na mai mers cu bricheta ... Acuma o incearca pe asta ... Ma intreb daca cineva aducea vorba de marimea portilor daca nu dadea surdu ala chioru schipu cum il cheama in bara ... Din cauza asta nu a batut steaua ... E ca si cum ai spune: steaua nu a batut pt ca treceau trenuri pe langa stadion si i-a deranjat zgomotu ...
@antreprenor ce dracu ? tu tzii si cu rapid si cu steaua ? ce ai poza cu tzi/gan la avatar? si ce conteaza daca erau barele mai jos .. daca erau buni stelisti sutau pe jos :)) doamne cat de penibil !
Este foarte simplu sa se afle inaltimea portii. In prima fotografie se pot numara clar cate "patratele" are plasa pe inaltime, din pamant pana la transversala, pe primul rand de langa bara. Eu an numarat 19, sper ca n-am gresit. Chiar daca patratele sunt deformate, fiecare patrat corespunde cu distanta dintre doua carlige de prindere de pe bara; aceasta distanta este fixa. Daca stie cineva care este in mod standard aceasta distanta, se obtine imediat inaltimea portii. Cu dovada cu tot!
Nu va mai agitati atat :))))) v-ati uitat si voi la "Imagini comparative" ??? Se pare ca nu...normal un stelist tine cu steaua, un rapidist tine cu rapid =)) dar dovezile ce spun? cei care nu vor sa recunoasca inseamna ca ori nu au habar de fotbal si de ceea ce li se puna in fapt, la fel ca si cand ai avea dovada clara de offside, dar fiecare tine cu echipa lui. Mai cititi si voi, mai informativa si o sa vedeti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.