Alte știri din fotbal
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Panică la FCSB » Transferul de 1 milion €, în impas! Gigi Becali: „Ne-a pus strâmbe”
12
CFR Cluj a câștigat primul meci sub comanda noului antrenor
0
Știri din fotbal internațional
Nemaivăzut! Gol anulat pentru ofsaid în 90+13 în Portugalia - Croația: de ce nu a fost acordat, chiar dacă imaginile nu sunt clare
0
Final dramatic în Portugalia - Croația! » Lusitanii merg în optimi cu un gol marcat în 90+4! Urmează blockbuster cu Spania
1
Anunțul de la miezul nopții: Cristiano Ronaldo se retrage de la echipa națională după Mondial
0
„Războinicul” Lamine Yamal mută presiunea la adversari: „Nu ne temem de nimeni, obiectivul este titlul mondial”
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
:))
Habar n-ai ce vorbești. Nu e Iosif
Lipul 68 este tot iosif randoom
Bine, bebe! :)) Întreabă-l pe bunicul să vezi cine-i lupul. :))
pai cine altu? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Meciul asta imi lasa o dilema: cine e mai slab, Morsay sau Gueye? Pana acum as fi zis Morsay, dar azi parca Gueye e si mai penibil. Chiar nu se poate incerca altceva, Mihaiu, Magureanu, ceva de pe la echipa 2?... Nu poate fi nimeni mai slab decat astia doi.
LOL, eu te tin minte poisoane ca ai zis ca pregatesti un canal de youtube, cu vreo 70 de videoclipuri. Si Valeri te-a tinut minte. O faza memorabila, la care ai dezamagit ca nu te-ai tinut de cuvant :))). Si eu chiar te credeam ca nu esti dinamovist cand spuneai "Dinamo -Da si mie- Bucuresti", abia azi m-a lamurit roja si am vazut si postarile tale ca te bucurai sa pici cu Viitorul Tg Jiu. :)))
Da, mi-a zis bunicul. Gluma zilei.
Te salut.
Care link?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.