Alte știri din fotbal
FC Botoșani - Rapid » Derby între primele clasate în Superligă, în ultimul meci al rundei 19! Echipele probabile
0
UTA - Petrolul, în etapa #19 din Superliga » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Ioan Sdrobiș, antrenorul care l-a lansat pe Chivu și „dușmanul de-o viață” al lui Mircea Lucescu, a murit la vârsta de 79 de ani
2
Noul primar general al Bucureștiului s-a pronunțat în războiul Steaua - FCSB: „Echipa aia din Berceni...”
5
Știri din fotbal internațional
Alanyaspor - Antalyaspor, în etapa #15 din Turcia » Ianis Hagi, anunțat titular
0
Schimbul anului? » PSG și Manchester United pregătesc o mutare surpriză
0
Salah a DETONAT vestiarul lui Liverpool, avansul lui Arsenal s-a topit! Analizăm la Premier GSP
0
Unicul Balon de Aur din istoria lui Liverpool l-a „taxat” pe Mohamed Salah: „Ai fi putut să te abții”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Vaccinări „la chiuvetă” în Prahova: medicul și asistentele scapă ieftin. Ce ...
Libertatea
Avertismentul unui politolog: „În Federația Rusă se înmulțesc semnele unei ...
Adevărul
Ciprian Ciucu este noul primar general al Capitalei » Planurile viitorului ...
GSP SPECIAL
Ce nu s-a văzut la televizor din sediul câștigătorului Ciprian Ciucu. ...
Libertatea
Era sa ajunga Teixeira la Steaua asa cum erau sa ajunga si Tamuz, Bokilla si Hamza. Normal ca Felipe are aspiratii mai mari, nu se duce din lac in putz.
Noutate absoluta, doar acum! Oferta este acum un fenomen, pentru ca tot mai multi oameni s-au convins de seriozitatea noastra! NU este necesara niciun fel de experienta! Oferim curs gratuit si complet de instruire de la zero! Selectam urgent dezvoltatori de proiect pentru piata nationala si mondiala. Plata castigurilor realizate este garantata prin contract legal. Se lucreaza part-time (in timpul liber) sau full-time, la alegere. Cerem seriozitate maxima si dorinta de a invata ceva absolut nou si de viitor. Va oferim alte detalii dupa ce trimiteti textul ”Info” la adresa de email: : [email protected]
o sa fie o seara perfecta : petrolul steaua 2-0
Echipe de ce Alex...de handbal poate. Ai vazut la mimamo cu Otelul, au fost varza, s-au chinuit cu ultima clasata fara sa aiba ocazii, fara sa arate nimic pe teren si fara sa joace fotbal au castigat. Am jucat cu rapid, o rusine de echipa, un singur sut pe poarta, o echipa care nu ar face fata in liga a 3-a care au stat cu dosu-n poarta, au rupt jocul(si jucatorii nostri) si au castigat cu un singur sut pe spatiul portii. Acelasi lucru si cu craiolputza srl...daca aia e echipa de top din Romania atunci FC Tarlungeni poate fi campioana linistit, aia chiar joaca un fotbal frumos. Rusinea si umbra Craiovei Maxima, in fata a catova mii de suporteri exaltati s-a facut de rusine, pe banca cu pîrţu
N-ai cu cine sa te certi si te-ai gandit la mine ?
e dat dracu texeira asta....mai ceva ca Andri Popa..!!!
ai vazut meciul echipei de hanbal masculin aseara ? ce zici , prinde Steaua un loc de cupa europeana ?
Nu înțeleg , de ce nu il forțează pe Enceanu la mijloc ...
nu inteleg cum poate un singur jucator ... texeira ... sa ii sperie pe stelisti :) sincer acum ... toti insolventii din liga 1 se dau mari echipe , dar ele sunt niste echipe care pacalesc fotbalul si forurile care conduc aceasta mizerie ... frf & lpf !
ma gandeam la jucatori de profilul lui Xavi, Iniesta, Sinmartean..chiar si Texteira de la astia desfacatori de conserve ori de autobuze cum le ziac io...buni pentru echipele astea precum Rapid, Craiova, care se baga cu dosul in poarta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.