Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Mondialul 2026, ca-n NFL » Decizia fără precedent luată de FIFA
0
„Am băut cafea cu moartea...” » Cristi Chivu, interviu altfel: „A doua mea viață este a unei alte persoane, mai bună decât cea de dinainte”
0
Ronald Araujo ar putea să nu mai joace niciodată pentru Barcelona!
0
Răzvan Lucescu va fi arbitrat de un român în meciul din Europa League
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Ce a pățit „justițiarul de Cluj” după ce le-a cerut românilor să iasă în ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
subscriu.
eee, poate ca el a mers la galerie sa faca pace. dar, galeristii infierbantati, mai tuciurii, din bariera vergului, l'or fi tratat cu delicatesuri gitane. guilherme a invatat destula romana sa priceapa si dialectele locale din mahalalele ploiestilor. asta este, trebuie sa fim alaturi, la bine si la greu. nu guilherme, nici alcenat, nici Geraldo, nu sunt de vina. ceasul rau si ochiul lui balaj. va amintiti ce a zis contra de balaj ? contra a platit, balaj nu va plati. va fi laudat, cum fura si deaconu zis briketa de serviciu.
e o romaneasca mai buna ca a lui tzucudean sau danciu. :)
Nu va lasati pacaliti... "Suporterii" scandalagii nu sunt suporteri adevarati ai Petrolului. Sunt scandalagii de stransura folositi ca masa de manevra contra o saorma si o cola, de catre camarila capreasca... Scopul nu este demonstrarea indignarii suporterilor ci intimidarea jucatorilor "nesimtiti" care pretind conditii financiare normale in contractele ce trebuie semnate pana in vara... Capra si camarila ii vor sclavi pe mosia lor, platiti tot cu o sarma si o cola, ca si pe huliganii astia penali... Pierderea finalei a dat chix unor banuti suplimentari ce trebuiau facuti praf de baietii despre care vorbeam si acum se razbuna pe jucatori. VOI NU SUNTETI PETROLUL, HULIGANI
Îmi pare sincer rău că suporterii au uitat că au participat la o întâlnire sportivă. În fond, Petrolul nu a jucat deloc rău, iar fără eliminarea (corectă dealtfel) a lui Morar şi fără neşansa din ultimele secunde ale meciului, ar fi părăsit gazonul cu fruntea sus, absolut meritat. Aşa-i în sport: la meciurile de Cupă, o singură echipă merge mai departe , însă de data asta nu ei au fost cei aleşi ... Oricum, inclusiv rezultatele nesatisfăcătoare contribuie la edificarea viitoarelor victorii. Succes !
Mai bine il bateati pe V Morar, care v-a mincat meciul.
de aceea vom avea in continuare echipe de pe la sate in prima liga, oamenii cu bani sau cei care vor sa faca ceva si se pricep sau saturat de presiunea artificiala a suporterilor astia care sustin echipa lor doar la rezultate bune si la greu scuipa si injura
Lasă că e bine. Peste nu mai mult de un deceniu presimt că o să se scrie cam aşa: "Jucători mult de la Petrol ia fost băgatără în şedinţ de la suporteru nemulţumite de rezultat cu partida Astra aseară. Care ştie lumea că pierdut ultimul minut golul era ofsaid. Aşa zice arbitre mari de Rumînia. Care au înjurat pe jucătoru Vierme dă de-aia că pleacă la vară la rivalu den Bucale. Scuupat el galerie, care este. Nu se face aşa. Corflitu sa aplănăt car a venit un uficial de la clubu. Petrolu. Şi Ploeştiu"
am explicat ce se intampla...multi oameni din provincie vin aici, se bucura de avantajele care le ofera acest oras, capitala tarii btw..si apoi cand se duc la eiin sat/comuna/orasel incep ca le pute ca e naspa etc...da cand sunt aici e bine. hai ma serios, parca nu stii despre ce vorbesc.
Bucurestenii merita sa stea in Bucuresti,e un oras splendid si un unic in Europa!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.