Alte știri din fotbal
Premieră la Hermannstadt - FCSB: primul jucător născut în 2010 a jucat în Superliga
0
Ovidiu Ioanițoaia comentează angajarea lui Baciu la FCSB: „S-a ales praful!”
0
Eventul cu Universitatea Craiova are urmări pentru Olexandr Romanchuk
0
Planul secret din vestiarul Craiovei! Mihai Rotaru va băga mâna adânc în buzunar
0
Știri din fotbal internațional
Ce a făcut Lautaro Martinez când a aflat că Inter l-a pus antrenor pe Cristi Chivu
0
Andrei Rațiu, gest viral în Spania: a intrat să cumpere kebab, dar a sfârșit prin a da de băut la toată lumea
0
Haine noi pentru elevii lui Cristi Chivu » Modelul istoric după care sunt inspirate
0
Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Despre ce e „Fjord”, filmul cu Sebastian Stan, regizat de Cristian Mungiu ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cât lucrează bucătarii care câștigă 3.000 de euro în Croația și Muntenegru. ...
Libertatea
Eu nu sunt dinamovist (sper sa nu ma luati la suturi ca postez...). Un lucru nu inteleg vizavi de chestia cu Stoican antrenor bun, mediocru, slab etc. Cum a terminat Dinamo anul trecut pe locul 4? Nu e intrebare retorica, e pe bune. Chiar nu inteleg. Sincer vorbind, lotul actual, orice mi-ati spune, este foarte slab. Nu cred ca in istoria clubului Dinamo a mai existat o echipa atat de slaba ca aia de anul trecut sau de anul asta. Cu toate astea, in afara de sincope reparate totusi relativ repede, nu se poate vorbi de pasa proasta. Dinamo a terminat in trecut pe locuri mai in jos in clasament cu echipe mai competitive. Si sa ne aducem aminte de seriile de 7 infrangeri la rand.
nimic de zis in plus. la dinamo 2 de multe ori avea 4-5 de la prima echipa si tot nu jucau nimic. desi se "duela" cu mari antrenori anonimi de pe la satele si comunele patriei, din jurul Capitalei.
Sunt mai multe like-uri pe acest articolul decat comentarii.
saracu de tine ..ai si tu un complex...pana nu jignesti nu te simti bine....!!!!
foarte bine acum vedem adevarata valoare mai sunt la dinamo jucatori care ar trebui sa puna osu dar nu o fac iar stoican stie pe ei pe mama lor stoicane hu hu
Stiu ca asta nu e antrenor de clasa, dar situatia echipei e fara precedent si stiu ca nu i-am mai vazut niciodata asa : la Dinamo nu mai este nici macar un singur jucator bun. Treaba asta e unica in istoria clubului. Mai avem 2 jucatori mediocri (Lazar si Alexe), 2 sub-mediocri (Matei si Rotariu), iar restul sunt numai dobitoci. Felul in care s-a luat golul aseara e cea mai buna imagine a ceea ce inseamna echipa asta in acest moment. Si, aici, vina e exclusiv a celor 2 nenorociti din conducere, carora le doresc sa nu-i mai rabde pamantul, cat mai repede.
greu fara un rosu, far aun penalti inventat....greu fara s atraga arbitrul cu voi....
exact. din pacate, se pare ca cei din birouri nu gandesc precum suporterii. o sa se lamureasca bustean si aia, pana la finalul turului, ce antrenor au.
e clar ca te pricepi la fotbal, ca joc da, dinamo e de locul 16, dar jocul e vina antrenorului ca intr-un an la aceiasi echipa n-a fost in stare sa faca nimic, ca lot, hai sa fim seriosi, lotul e de primele 6 echipe fara probleme. steaua, petrolul, astra, asa si cfr-ul au lot mai bun, alta echipa nici vorba, oricat de oa.1e subiectiva ai fi.
ca de obicei, esti in contradictie cu mai toti userii dinamovistii de pe articol. toata lumea considera ca antrenorul lui dinamo este un antrenor slab, incompetent, lipsit de curaj si demnitate. stii ceva ? asta e adevarul, si nu pentru ca asa spune statistica. e problema ta daca iti place ce face stoican, altora (multora) le displace. nu a zis nimeni sa castige campionatul, nu a zis nimeni ca nu e bine pe acest loc 4, conjunctural oricum, dar modul in care face echipa, lipsa de argumente rationale, tehnice, dupa meciuri, faptul ca nu isi asuma esecurile si cauta vinovati unde nu exista, asta e deranjant pentru dinamovisti. poate nu esti dinamovist, cine stie..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.